Księżna Kate i książę William naprawdę TO zrobili! Wszystko zostało nagrane na video!

Książęca para, Kate i William założyli kanał na You Tube. Małżeństwo chce być jeszcze bliżej swoich sympatyków. Książęca para będzie pokazywać królewskie życie ze swojej perspektywy.

Szczęśliwe małżeństwo

Kate i William są małżeństwem od 10 lat. Brytyjczycy ich uwielbiają. Z zapartym tchem śledzą życie pary i z niecierpliwością czekają na medialne doniesienia o nich. Poddani z chęcią widzieliby też księcia Williama w przyszłości na tronie, zamiast jego ojca, księcia Karola. Kate i William z dumą reprezentują brytyjską monarchię na świecie.

Skromne małżeństwo

Kate i William są skromnymi ludźmi. W taki sposób postrzegają ich Brytyjczycy. Małżeństwo nie wywołuje skandali i wychowuje troje swoich pociech. Wydają się zwyczajni i oddani Wielkiej Brytanii. To podoba się ich poddanym.

 

 

Kanał na You Tube

Książęca para postanowiła pójść z duchem czasu i otworzyła kanał na You Tube. W krótkim czasie ich film obejrzało ponad dwa miliony internautów. Krótkie video pokazuje urywki z ich książęcego życia. Ta lubiana para będzie pokazywać z własnej perspektywy chwile z życia brytyjskiej monarchii. Pierwsze nagranie pokazuje, że filmy mogą się cieszyć ogromnym zainteresowaniem internautów.

 

Będziecie śledzić życie książąt na kanale You Tube?

Źródło: You Tube

Zdjęcie: You Tube, FacebookKomentarze