Najnowsze WYNIKI oglądalności PnŚ! Jak szefowa programu komentuje SPADEK?!

Wyniki oglądalności „Pytania na Śniadanie” i konkurencyjnego „Dzień Dobry TVN” są stale monitorowane i właśnie podano najnowsze wyniki.

Jak można się było spodziewać, PnŚ odnotowało znaczny spadek. Poproszona o wypowiedź nowa szefowa programu – Kinga Dobrzyńska – wydała zaskakujący komentarz!

 

https://www.facebook.com/pytanienasniadanie/?locale=pl_PL

 

„Pytanie na Śniadanie” – prowadzący

Przed „czystką” w TVP, program „Pytanie na Śniadanie” prowadzili: Tomasz Kammel i Izabella Krzan, Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora, Tomasz Wolny i Ida Nowakowska, Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, Robert Koszucki i Małgorzata Opczowska oraz Anna Popek i Robert Rozmus.

Wszystkim tym prowadzącym „podziękowano” za współpracę. Do tej pory jednak nie ma oficjalnej informacji w sprawie Tomasza Wolny, który jeszcze w grudniu 2023 roku wybrał się w podróż dookoła świata.

 

I tak od 19 stycznia 2024 roku w programie zagościły nowe pary prowadzących, to jest: Joanna Górska i Robert Stockinger, Klaudia Carlos i Robert El Gendy, Katarzyna Dowbor i Filip Antonowicz, Beata Tadla i Tomasz Tylicki oraz Katarzyna Pakosińska i Piotr Wojdyło.

 

Prowadzący z nowego nadania mieli więc ponad miesiąc czasu, by zjednać sobie widzów. Jak obecnie kształtuje się oglądalność programu?

 

„Pytanie na Śniadanie” – oglądalność 2024

Serwis Wirtualne Media podał najnowsze wyniki oglądalności „Pytania na Śniadanie”

 

„Pytanie na śniadanie” w okresie od 19 stycznia do 21 lutego 2024 roku – czyli podczas pierwszego miesiąca z udziałem nowych par gospodarzy – oglądało w Dwójce średnio 345 tys. osób (…)

 

Dla porównania, w analogicznym okresie rok wcześniej (tj. od 19 stycznia do 21 lutego 2023 roku) średnia widownia „Pytania na śniadanie” wynosiła 453 tys. osób (…)

 

„Pytanie na śniadanie” znacznie zmniejszyło także widownię w porównaniu do okresu poprzedzającego. Od 16 grudnia ub.r. do 18 stycznia br. cykl miał 383 tys. widzów*

 

Kinga Dobrzyńska komentuje wyniki oglądalności

Tymczasem nowa szefowa „Pytania na Śniadanie” jest zachwycona dokonanymi przez siebie zmianami i zatrudnieniem nowych prowadzących:

 

Jestem zachwycona ich profesjonalizmem, poczuciem humoru, merytorycznym podejściem do tematów. Ja ich kocham i uwielbiam.

– stwierdziła w rozmowie z Pudelkiem**

 

Zaś dziennikarzy, którzy obecnie prowadzą program porównała do… butów:

 

Nie będę przyrównywała oglądalności z grudnia do tego, co dzieje się w lutym. Oczywiście, że publiczność musi się przekonać i poznać nowych prowadzących. To jest normalny proces. (…) Gdy kupujemy nowe buty, stopa musi się do nich przyzwyczaić.

 

Tu można jedynie zauważyć, że gdy kupujemy nowe buty – po miesiącu chodzenia, albo jesteśmy już do nich przyzwyczajeni, albo stwierdzamy, że nam już nie pasują i musimy się ich pozbyć. Tymczasem w PnŚ czas mija, a „buty” nadal nie pasują widzom.

 

Rafał Trzaskowski udzielił ślubu znanej aktorce. Dlaczego dopiero teraz?

 

 

* wirtualnemedia.pl

** pudelek.pl

Komentarze