Radek Majdan wylądował w LESIE! Co robił tam przez DOBĘ?

Radosław Majdan najczęściej pokazuje się w domowych pieleszach, czyli w luksusowej willi, w otoczeniu rodziny i swoich pupili. Ewentualnie ze studia telewizyjnego.

Tym razem jednak Radek Majdan miał okazję zająć się bardziej męskimi tematami i spędził 24 godziny w bieszczadzkim lesie.

 

https://www.instagram.com/r_majdan/

 

Były piłkarz gotował wodę na ognisku, zbierał grzyby, montował hamak w lesie, ciął drewno za pomocą linki i musiał odnaleźć drogę bez GPS. Wszystko to w ramach leśnego survivalu.

 

To były intensywne 24h w Bieszczadach,gdzie razem z chłopakami z @5sposobow pod okiem Kazimierza Nóżki z Nadleśnictwa Baligród spróbowaliśmy survivalu. Jak zbierać grzyby,żeby było to bezpieczne?Czy łatwo jest odnaleźć drogę bez GPSa?A może zamiast szukać drogi, lepiej poodpoczywać w własnoręcznie stworzonym hamaku?Tego dowiecie się z filmu, który już do obejrzenia na youtubowym kanale 5 sposobów na…do czego gorąco zachęcam.

– napisał na instagramie.

 

Radek Majdan był bowiem gościem odcinka „5 sposobów na… SURVIVAL W BIESZCZADACH”. I choć był to tylko program, to piłkarz i tam przyznał, że część zadań sprawiała, że musiał wyjść ze swojej strefy komfortu.

 

Nagranie poniżej.

 

Sandra Kubicka musiała przerwać program. Modelka przewieziona do szpitala!

 

https://www.instagram.com/r_majdan/

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Radosław Majdan (@r_majdan)

 

 

 

Komentarze