RAK zjada ulubieńca widzów „Barw Szczęścia”?!

Ulubieniec widzów serialu ,,Barwy Szczęścia” usłyszy straszną diagnozę. Mężczyzna będzie musiał stoczyć dramatyczną walkę z rakiem.

2175 odcinek serialu ,,Barwy Szczęścia” przyniesie smutne wieści. Łukasz (Michał Rolnicki) dowie się, że choruje na raka. Mąż serialowej Kasi (Katarzyna Glinka) chorobę odkryje całkowicie przypadkowo. Łukasz prowadzić będzie dziennikarskie śledztwo podczas którego zgłosi się do znanego znachora Abaja, który powie o mu o jego chorobie. Następnie w 2175 odcinku serialu Łukasz uda się na wizytę u lekarza, który przekaże mu straszną diagnozę.

 

ZOBACZ TAKŻE: Dramat Mariana Paździocha! Fani szykują się na NAJGORSZE.

 

Męża Kasi będzie czekać dramatyczna walka o życie. O chorobie dowie się zupełnie przypadkowo, gdy rozpocznie dziennikarskie śledztwo w sprawie znachora Abaja. Ten sam mężczyzna niemal nie wprowadził do grobu serialowej Izy Małek, która chorowała na raka mózgu. Do Abaja zgłosi się przyjaciółka Kasi z fundacji, Diana Harnaś. Łukasz wiedząc do czego doprowadziła terapia znachor ziołami w przypadku Izy postanowi zdemaskować naciągacza.

 

Jak Łukasz demaskuje znachora? Otóż aktor będzie udawać ciężko chorego. To właśnie po to wybierze się do Abaja pod pretekstem chęci podjęcia „terapii’. Podczas badania Abaj wykryje u niego chorą prostatę. Początkowo Łukasz zlekceważy słowa uzdrowiciela, ale po powrocie do domu zacznie poważnie zastanawiać się nad swoim stanem zdrowia.

 

W 2175 odcinku serialu zestresowany diagnozą znachora Łukasz spróbuje sam znaleźć u siebie symptomy raka prostaty. Jego żona Kasia namówi go, by zapisał się do prawdziwego lekarza. Łukasz szybko otrzyma wyniki badań. I pozna dramatyczną diagnozę, która wpłynie na jego życie.

Poniżej możecie obejrzeć zwiastun tego odcinka. My nie możemy się doczekać! A Wy?

 

fot. facebook

Komentarze