Dramat Mariana Paździocha! Fani szykują się na NAJGORSZE.

Serial „Świat według Kiepskich” przyniósł temu aktorowi niezwykłą popularność. Fani bardzo się martwią o Ryszarda Kotysa, serialowego Mariana Paździocha. Pojawiły się naprawdę fatalne wiadomości odnośnie zdrowia mężczyzny. 

To właśnie dzięki serialowi „Świat według Kiepskich” aktor Ryszard Kotys wcielający się w rolę Mariana Paździocha zyskał ogromną popularność. Swoim talentem aktorskim podbił serca milionów Polaków. Niestety w ostatnim czasie pojawiły się bardzo przykre doniesienia odnośnie kiepskiego stanu zdrowia aktora. Fani są bardzo zaniepokojeni.

 

ZOBACZ TAKŻE: SKANDAL z Klaudią el Dursi? Pokazała nawet…

 

W marcu aktor skończy 88 lat. Oznacza, że urodził się jeszcze przed wojną. Nic więc dziwnego, że pojawia się coraz więcej obaw o pana Ryszarda zarówno ze strony rodziny jak i fanów. Jakiś czas temu aktor osobiście przyznał, że stan jego zdrowia jest bardzo poważny. Ryszard Kotys czuje się z dnia na dzień coraz gorzej. 2 lata temu aktor przeszedł ciężkie zapalenie płuc, które prawie doprowadziło do jego śmierci. Od tamtego czasu pojawiają się liczne komplikacje zdrowotne, które osłabiają organizm 87-latka.

Oprócz problemów stricte zdrowotnych Pan Ryszard boryka się także ze stale pogarszającą się pamięcią. Aktor przyznał, że potrafi się zgubić nawet we własnym mieszkaniu. Ponadto„Super Express” poinformował, że żona Pana Ryszarda zmuszona była nawet zatrudnić opiekunkę, która pomaga mu w codziennych czynnościach.

 

 ,,Gubię się dosłownie wszędzie. Na przykład, wchodzę do jakiegoś mieszkania, a wychodząc nie mogę trafić we właściwe drzwi. Bardzo często gubię się też w obcym mieście. Idąc do kogoś, nie kieruję się na klatkę schodową, tylko na przykład do piwnicy. Wtedy jestem potwornie przerażony” – wyznał aktor w wywiadzie z tygodnikiem”Rewia”.

 

Mamy nadzieję, że pan Ryszard poczuje się lepiej i jeszcze długo będziemy mogli oglądać go w sitcomie ,,Świat Według Kiepskich”.
fot. facebook

Komentarze