Krzysztof Krawczyk podziękował Edycie Bartosiewicz. Gdyby nie ona…!

Krzysztof Krawczyk podziękował Edycie Bartosiewicz. Gdyby nie ona…!

Krzysztof Krawczyk to artysta znany z takich przebojów jak: Bo jesteś ty, Chciałem być, Za Tobą pójdę jak na bal, Mój przyjacielu i wiele innych.

Urodzony w 1946 r. (73 l.) Krzysztof Krawczyk na scenie muzycznej obecny jest już od 1963 roku.

W tym czasie występował z Trubadurami, a później okazjonalnie także z innymi zespołami czy artystami. Efektem współpracy z Edytą Bartosiewicz było nagranie w 2004 roku piosenki Trudno tak (razem być nam ze sobą…). Utwór stał się wielkim hitem. Przez wiele miesięcy gościł na szczytach list przebojów i do tej pory jest bardzo popularny.

 

 

 

Co ciekawe, nie było to pierwsze wykonanie piosenki. Do tej samej melodii śpiewał wcześniej serbski zespół Tap 011 utwór pt. Sanjaj me (Marzenie o mnie).

 

Teraz Trudno tak (razem być nam ze sobą…) doczekała się teraz kolejnej wersji i to nagranej przez amerykańskich raperów!

Autorami coveru pt. Candy jest duet Berner & B-Real, który tworzy Gilbert Anthony Milam znany jako Berner związany z firmą Wiz Khalifa oraz B-Real czyli lider zespołu Cypress Hill.

 

Krzysztof Krawczyk bardzo ucieszył się na wieść o nowej wersji piosenki. Ale przede wszystkim podziękował Edycie Bartosiewicz. Gdyby nie ona, ten utwór by nie powstał.

 

Kochani!
Oczywiście,że wiadomość sprawiła mi duża radość. Ale z pełnym szacunkiem nie byłoby tego nagrania i jego sukcesów gdyby nie Edyta Bartosiewicz. I jej dziękuję bo to jej przede wszystkim sukces!

 

Jak Wam się podoba nowa wersja Trudno tak (razem być nam ze sobą…)?

 

>>>Piotr Rubik: „Twoja stara klaszcze u mnie, ja…”

 

 

fot. https://www.facebook.com/pg/KrzysztofKrawczykOFFICIALKomentarze