Gawliński wynajmuje swoją willę w Grecji. Zobacz ofertę!

59-letni Robert Gawliński to muzyk i wokalista zespołu Wilki. Od 2020 r. przebywa głównie w Grecji, gdzie wraz z żoną Moniką, kupił willę.

Nazwa wilii nawiązuje do słynnego przeboju Gawlińskiego pt. „Son Of The Blue Sky”, bo nazywa się Blue Sky. Obecnie Gawlińscy zdecydowali się na wynajem swojego greckiego domu, a oferta znalazła się w jednym z popularnych portali oferujących rezerwację noclegów.

Ile trzeba zapłacić za pobyt u Roberta Gawlińskiego?

 

https://www.instagram.com/robert_gawlinski/; screen airbnb.pl

 

Robert Gawliński Grecja

 

Dlaczego wokalista Wilków wynajmuje własny dom? Jak przyznał w rozmowie z Faktem, myśli o przyszłości i chce zabezpieczyć się finansowo.

 

Wielu artystów nie myśli o tym, ze nie da się grać koncertów do końca życia*

– zauważył:

 

I już w 2022 roku zapowiadał:

 

Chcemy z Monią rozkręcić mały biznes w Grecji. Na razie wynajmujemy swój dom na wakacje, żeby zobaczyć, jakie są oczekiwania gości, nauczyć się organizacji takiej pracy. To fajne wyzwanie, coś zupełnie nowego*

 

Robert Gawliński dom do wynajęcia

 

screen airbnb.pl

 

Willa przeznaczona jest dla 6 osób, które będą mieszkać w pokojach dwuosobowych. Do dyspozycji gości jest cały dom, ogród i basen:

 

Zrelaksuj się w nowoczesnej willi na Peloponezie, w gaju oliwnym, z widokiem na morze i góry. Do malowniczej rybackiej wioski z tawernami, marketem i niewielkim portem dojdziesz w 10 minut. Do morza masz 200 metrów, a do piaszczystej plaży 600 m. Wszystko w zasięgu spaceru

– czytamy w ofercie.

 

>>>Przesadziła z „zaciskaniem pasa”? Internauci oburzeni na Katarzynę Bosacką!

 

Willa Gawlińskiego – ile kosztuje

 

Minimalna liczba nocy w willi Roberta Gawlińskiego to 4-dniowy pobyt. Patrząc na system rezerwacyjny widzimy, że większa część wakacji jest już zajęta.

Wolna jest część sierpnia i tu za pobyt w okresie od 17 do 21 sierpnia zapłacić trzeba 6260 zł. Gdyby faktycznie w willi mieszkało wtedy 6 osób to każda płaciłaby około 250 zł. za noc.

 

 

screen airbnb.pl

 

>>>Agata Rubik i Piotr Rubik mają już mieszkanie w USA. Podali datę wyprowadzki!

 

 

Link do oferty > tutaj.

*cyt. fakt.pl

Komentarze