Robert Makłowicz przekazał zaskakujące wieści. Tak rozprawił się z OSZUSTAMI!

Robert Makłowicz jest niezwykle popularną osobą. W sieci, na instagramie ma ponad 700 tysięcy obserwatorów i zapewne o wiele więcej widzów swoich programów kulinarnych.

Nic więc dziwnego, że Makłowicz jest zapraszany do współpracy przy kampaniach reklamowych promujących produkty spożywcze. Jednak jedna z firm wykorzystała wypowiedzi krytyka bez jego zgody.

 

https://www.instagram.com/robertmaklowicz_official/

 

23 maja 2023 r. Robert Makłowicz poinformował, że:

 

…ukazała się reklama napoju energetycznego, do której użyto cytaty ze mnie, podkładając mój głos i wypowiedziane przeze mnie zdania.

 

Zatem, oświadczam, że nie mam z tym nic wspólnego, że wykorzystano moje zdania i mój głos bez mojej wiedzy.

[więcej tutaj].

 

Jednak już 2 czerwca 2023 r. krytyk przekazał zaskakujące wieści. Otóż bardzo szybko rozprawił się z oszustami i doprowadził do polubownego załatwienia sprawy.

 

Sprawa znalazła swój szczęśliwy finał. Otóż rzeczony filmik został zdjęty z netu, a firma produkująca owe napoje zgodziła się przekazać naprawdę pokaźną kwotę na rzecz fundacji, która pomaga psychologicznie dzieciom i młodzieży.

 

>>>Kasia Glinka zjadła sushi. Szok, CO stało się potem!

 

Fani Makłowicza byli zachwyceni tą wiadomością:

 

No i git.Wilk syty owca cala a nastepnym razem moze copywriter pomysli zanim pusci w eter.

 

Z Pana to jest taki gość, który nie dośc że ma jeden z najlepszych kanałów na YT i wspaniale zaraza światem i kulinariami ludzi to jeszcze takie źle akcje potrafi przekuć w dobro !! 🙌

 

Jestem pełen podziwu, że załatwił Pan to polubownie a nie w sądach i przekazał pieniądze na szczytne cele, złote serce ❤️

– pisali pod nagraniem.

 

Komentarze