Tajemnicza kobieta w domu Kaczyńskiego! Kim jest?!

Prezes PiS, Jarosław Kaczyński przeszedł niedawno operację kolana w szpitalu w Otwocku. Zabieg przebiegł zgodnie z planem i były premier mógł wrócić do swojego domu na warszawskim Żoliborzu. Póki co polityk przez jakiś czas będzie musiał zostać w domu, ponieważ przejdzie rehabilitację. Według dziennikarzy „Super Expressu” z domowych obowiązków Kaczyńskiego wyręcza tajemnicza kobieta!

Dziennikarze „SE” co jakiś czas piszą o stanie zdrowia Jarosława Kaczyńskiego. Dzięki temu wiemy jakie leki przyjmuje prezes i kto sprawuje nad nim opiekę. Jak wiadomo przed politykiem żmudna rehabilitacja i wiele wyzwań dlatego przy jego boku cały czas czuwa sztab osób, które w każdej chwili gotowe są mu podać pomocną dłoń. Według gazety prezes ma również do dyspozycji tajemniczą opiekunkę, które spędza z nim po kilka godzin dziennie. Kobieta pomaga mu w wielu codziennych czynnościach. Mimo tego, że prezes PiS czuje się dobrze to jest poirytowany tym, że czeka go wiele pracy i ćwiczeń, po których ma wrócić do formy.

Jarosław Kaczyński podczas pobytu w szpitalu w Otwocku przeszedł zabieg wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego. Mimo, że długo odkładał zabieg, to był on nieunikniony. Na szczęście wszystko zakończyło się zgodnie z planem, a  przed politykiem teraz długa i żmudna rehabilitacja. Prezes przez ok.dwa tygodnie będzie się poruszał o kulach, a jego kolano będzie w specjalnej szynie stabilizującej.
źródła: natemat.pl, foto twitter.com

 

 

 Komentarze