Roksana Węgiel jest nie do poznania. Co ona zrobiła z twarzą?

16-letnia Roksana Węgiel to jedna z najpopularniejszych polskich nastolatek i niekwestionowana gwiazda.

W 2018 roku Roksana Węgiel zwyciężyła w „The Voice Kids”. W tym samym roku wygrała „Eurowizję Junior”, a w 2021 r. zwyciężyła w programie „Dance Dance Dance”.

 

tak wygląda na co dzień – https://www.instagram.com/roxie_wegiel/

 

Mimo wszystko Roxie wydaje się być osobą twardo stąpającą po ziemi i taką, której przysłowiowa woda sodowa nie urządziła do głowy. Mimo to, jeśli chodzi o wygląd czy makijaż, 16-latka może sobie pozwolić na znacznie więcej niż jej rówieśnicy.

 

Już wiele razy krytykowane były nazbyt odważne kreacje, czy pozy Roksany. A nawet jeśli nie były one wyzywające, to i tak rozpalały wyobraźnię męskiej części Internetu i powodowały niewybredne komentarze.

 

Najnowsze zdjęcie Roksany także budzi pewne wątpliwości. Młoda gwiazda wygląda na nim wręcz idealnie, lecz jest nie do poznania. Spokojnie można by ją pomylić z inną osobą o to dwa razy starszą.

 

Na tym zdjęciu brązowe włosy z blond pasmami ma wymodelowane i ułożone w fale. Do tego mocno pomalowane oczy i twarz. To ona przykuwa uwagę, bo nienaturalnie „wygładzona”. Roksana Węgiel jest nie do poznania i zastanawiać się można czy jest to przesada z retuszem czy z makijażem.

 

„zrobiona” Roxie – https://www.instagram.com/roxie_wegiel/


Komentarze