Burza o Małgorzatę ROZENEK! Daje ZŁY przykład!

Pod postem Małgorzaty Rozenek rozgorzała prawdziwa burza.

Już kilka dni temu Rozenek zapowiadała, że być może całą rodziną wyjadą na wieś. Teraz podzieliła się zdjęciem z tego wyjazdu.

Kontrowersyjne zdjęcie

Fotografia, która wzbudziła burzę w internecie to… zdjęcie ze spaceru. Zaczęło się od komentarza, w którym internautka wyraziła opinię, że Małgosia swoim zachowaniem daje zły przykład:

„Z tego co wiem to kwarantanna nie polega na spacerach … 🤦🏻‍♀️ a Pani jako osoba publiczna daje „przykład””

Spacer a spacer

Chodziło o to, że Rozenek w czasie zagrożenia epidemicznego i na dodatek będąc w ciąży – wychodzi na spacer. Z jednej strony, fanka miała rację, bo „Perfekcyjna” zignorowała zalecenia co do pozostawania w domu. Z drugiej strony – czym innym jest przebywanie w zatłoczonym miejscu z innymi ludźmi, a czym innym spacerowanie polną ścieżką.

Zobacz też: Poruszające słowa Ani Lewandowskiej: Najbardziej obawiam się…

Podzielone zdania

I tak samo podzielone były zdania komentujących, co widać w gorącej dyskusji:

 

ludzie błagam was włączcie myślenie … czy ciężko się przesiedzieć 2 tyg, 3 tyg w domu? Po co narażać zdrowie innych. Dzieci maja siedzieć teraz w domu i koniec kropka … to nie są wakacje … ferie … ani czas na spacery.

 

Już nie siejmy takiej paniki jak ktoś ma duże podwórko to może na chwilkę wyjść bo ja już też mam dość tego siedzenia w domu jak taka piękna pogoda jest dobrze że mieszkam na małej wsi

Zobacz też: PAZUROWIE uciekli na taką „WIEŚ” – Kogo na to stać? (FOTO)

naprawdę? Spacer jest zdrowy i jak najbardzjej wskazany w miejscach gdzie nie ma ludzi…

 

przepraszam kogo pani Małgosia naraziła? Drzewa? Trawe? Koronawirus w powietrzu nie lata! I tak proszę włączyć myślenie 😉

 

przecież na krótki spacer można wyjść tylko tam gdzie nie ma ludzi. A kwarantanna jest dla ludzi z podejrzeniem wirusa. 🤦‍♀️ bądźmy tylko rozsądni. Myjmy ręce i nie kichajmy na siebie🤷‍♀️

 

Nawet Minister Zdrowia zaleca spacery, pod warunkiem, że będą się one odbywać w miejscach, gdzie nie ma ludzi. Kieruj się opinią specjalistów, a nie swoją. Tak będzie bezpieczniej 😉

 

Nie ma tam na zdjęciu żeby stała chałupa przy chałupie płot w płot, widać ewidentnie, że to jest wypiździewie, pola i lasy. Gdzie i kto ma ich tam wirusem zarazić? Wirus utrzymuje się w powietrzu tylko w zamkniętym pomieszczeniu, na zewnątrz szybko ginie nie mając potencjalnego nosiciela. Nawet gdyby inna chałupa była od nich kilka km, to wirus nie zdąży do nich dolecieć. Co Wy za bzdety w sieci czytacie, słuchajcie porad prawdziwych specjalistów.

 

A samo zdjęcie ze spaceru wygląda tak (poniżej). Jak więc sądzicie, czy Małgorzata Rozenek mogła iść na ten spacer czy nie?

Małgosia i Radek na spacerze – https://www.instagram.com/m_rozenek/Komentarze