Rząd wprowadza zmiany w SZCZEPIENIACH! Chodzi o TERMINY!

Rząd wprowadza zmiany w sprawie szczepień! Chodzi o terminy! Co się zmieni? Skąd te modyfikacje?

Do piątku, 26 lutego br. na szczepienia mogą zgłaszać się pracownicy placówek wsparcia dziennego w ramach pierwszego etapu Narodowego Programu Szczepień. To zmiana terminu. Rząd wydłużył zapisy o kilka dni.

– Z uwagi na duże zainteresowanie zgłoszeniami na szczepienia pracowników placówek wsparcia dziennego, zapisy na szczepienia zostały przedłużone do piątku 26 lutego br. Formularz dostępny na stronie Rządowego Centrum Bezpieczeństwa dotyczy pracowników urodzonych w 1956 r. i młodszych – podano.

Zobacz także: Lech Wałęsa skończy na BRUKU?! NIEPOKOJĄCE informacje o byłym prezydencie!

Fot. Pixabay

Pracownik nie musi się rejestrować. Powinien tylko zgłosić chęć szczepienia dyrektorowi swojej placówki. Reszta zostanie wykonana za nas. Zgłoszenia dokona wójt gminy, burmistrz, prezydent miasta lub starosta powiatu.

– Cała procedura rejestracji na szczepienia jest prosta i w imieniu pracowników dokonuje jej wójt gminy, burmistrz/prezydent miasta lub starosta powiatu po uzyskaniu danych pracowników od kierownika/dyrektora danej placówki – reklamuje Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej.

Warto więc szybko się zgłosić, bo czasu jest bardzo mało. To zaledwie kilka dni. Szczepionka jest całkowicie darmowa, więc trzeba korzystać z okazji.

Czy będą inne zmiany w planie szczepień? Tego na razie nie wiadomo. O szczegółach będziemy informować na bieżąco.

Zobacz także: Adam Małysz ledwo WYTRZYMUJE! Chodzi o GIGANTYCZNE pieniądze!

Fot. Pixabay

Źródło: MRiPS

Komentarze