Sara James wystąpi jako Księżniczka Disneya! Gdzie i kiedy można ją zobaczyć?

Podobnie jak wiele innych dzieci czy nastolatków, Sara James wychowywała się na bajkach Disneya. I tak jak inne dziewczynki utożsamiała się z księżniczkami pokazanymi w bajkach.

W przypadku Sary była to ciemnoskóra Tiana z filmu „Księżniczka i Żaba”. Akcja bajki dzieje się w Nowym Orleanie, w czasach, gdy panowała dyskryminacja rasowa. Marzeniem Tiany jest założenie własnej restauracji i dopiero spotkanie z księciem zamienionym w żabę umożliwia realizację tych planów.

Sara James do tej pory nie wypowiadała się na temat dyskryminacji. Nagrała jednak piosenkę „Bloodline”, gdzie ujawnia, że i ją dotknął ten problem. Nic więc dziwnego, że to właśnie Tiana była ulubioną bohaterką 14-latki. Teraz młoda piosenkarka sama wystąpi jako Księżniczka Disneya!

 

https://www.instagram.com/sara_james_music/

 

Sara Egwu James została zaproszona do wyjątkowego tournee “Disney Księżniczki Koncert”, które odbędzie się w pięciu miastach Polski w maju i czerwcu 2023 r.

 

Na jednej scenie wybrzmią utwory z klasycznych animacji i najnowszych przebojów kinowych, m.in. z obu części Krainy lodu, Vaiany: Skarbu oceanu, Pocahontas, Zaplątanych, Aladyna, Mulan czy Małej syrenki. To wyjątkowe widowisko ubarwią materiały filmowe na wielkim ekranie.

– informują organizatorzy.

 

Obok Sary James zaśpiewa Paulina Grochowska, Sylwia Przetak, Zosia Nowakowska i Justyna Bojczuk. W roli Księcia wystąpi Maciej Pawlak, a Magicznego Dyrektora Muzycznego – Marcin „Sosna” Sosiński.

 

>>>Sanah to skromna dziewczyna? Stawki za jej koncert zwalają z nóg!

 

Czy finalistka „America’s Got Talent” wcieli się w swoją ulubioną Księżniczkę? Tego organizatorzy nie zdradzają, bo jak mówią repertuar ma być niespodzianką.

 

Koncerty “Disney Księżniczki Koncert” odbędą się w następujących miastach:

Kraków, Tauron Arena, 7.05.2023
Katowice, Spodek, 14.05.2023
Warszawa, COS Torwar, 27-28.05.2023
Wrocław, Hala Stulecia, 11.06.2023
Gdańsk / Sopot, Ergo Arena, 18.06.2023

 

Więcej informacji na stronie www.disneyksiezniczki.pl

 

fot. mat. prasowe Agencja Follow The Step

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez SARA JAMES (@sara_james_music)

źródło: mat. prasowe Agencja Follow The Step

 


WSPÓŁPRACA BARTEROWA

Komentarze