Dla kogo Andrzej Piaseczny szykuje ciepłe gniazdko? Będzie nowe i „pod klucz”!

W 2021 roku Andrzej Piaseczny dokonał coming outu i przyznał, że jest gejem. Od tego czasu minęły niemal dwa lata, jednak Piasek do tej pory nie ujawnił tożsamości swojego partnera.

Przyznał jednak, że mieszkają razem, więc można go spotkać w okolicy jednej z nieruchomości należących do piosenkarza. A tych Andrzej Piaseczny ma kilka. Przede wszystkim dom w Górach Świętokrzyskich, ale też mieszkanie w Kielcach i w Warszawie. Być może są także inne, a dziś Piasek pochwalił się, że szykuje kolejne ciepłe gniazdko.

 

https://www.facebook.com/andrzejpiasecznyoficjalnyprofil

 

Gwiazdor od czasu do czasu prezentuje się jako zwykły posiadacz ziemi i pokazuje zdjęcia czy relacje z prac polowych – na przykład zbierania warzyw czy owoców, które rosną przy jego domu.

Tym razem też opublikował zdjęcie dotyczące podobnych aktywności lecz skierowanych do ptaków. Piasek postanowił bowiem zadbać o ptactwo zamieszkujące jego nieruchomość i wyszykował domki dla ptaków.

 

Naprawy, remonty, przeglądy techniczne, a nawet nowe „pod klucz”. Idealny moment, ostatnia chwila. A Państwo? Kto podobnie?
Jeden, dwa – też będzie dobrze.
#rozmnażamysię #mieszkanieplus #niebójsięswojegoptaka #jakoniśpiewają #ktodawięcej

 

W tych domkach ptaki będą mogły sobie uwić ciepłe gniazdka. Bo gdzie im będzie tak dobrze, jak u Andrzeja Piasecznego…?

 

>>>Sanah to skromna dziewczyna? Stawki za jej koncert zwalają z nóg!

 

https://www.instagram.com/andrzejpiaseczny_official/

 

https://www.instagram.com/andrzejpiaseczny_official/

 

https://www.instagram.com/andrzejpiaseczny_official/

 

Komentarze