Strój klauna i dźgnięcia nożem – tak wyglądał seks z 19-letnią matką. „Nie przeżyłbym kolejnej randki”

Zoe Adams to 19-letnia matka wychowująca samotnie dziecko. Jednak poza twarzą matki miała też drugą, znacznie mroczniejszą – bestialskiej sadystki, która dla lepszego orgazmu była gotowa zamordować swojego partnera i upokarzać go w stroju klauna.

 

Adams mieszkała w Crown Court w Wielkiej Brytanii. Od jakiegoś czasu spotykała się z 2 lata młodszym Kieronem Bewickiem. 17-letni chłopak był dla niej jedynie seksualną zabawką, którą Zoe zamierzała upokorzyć i wykorzystać do granic.

 

W lipcu ubiegłego roku przeszła samą siebie. Powitała chłopaka w stroju klauna, choć wiedziała, że ten panicznie się ich boi. W czasie seksu najpierw podduszała go poduszką, a wreszcie zadała mu pięć ciosów nożem.

 

ZOBACZ: Znalazł seks-taśmę żony i najlepszego przyjaciela. Dokonał masakry na oczach dzieci

 

Nie były to na szczęście rany śmiertelne, a raczej draśnięcia. Jednak kolejnego dnia Kieron dostał od Zoe smsy, w których jawnie groziła mu śmiercią. Pisała, że morderstwa są jak worek żetonów i nie można poprzestać na jednym, a mężczyzna to tylko przedmiot do zużycia.

 

Przerażony chłopak powiadomił policję. Zoe wszystkiego się wyparła, mówiąc że nie pamięta tej feralnej nocy, a smsy były jedynie żartem. Jednak śledczy jej nie uwierzyli. Doszli do wniosku, że mogła planować morderstwo – w jej sypialni znaleziono m.in. komplet noży.

 

Bałem się, że kolejnej randki mogę już nie przeżyć. Po tamtej feralnej nocy trafiłem do szpitala, mam uraz nerek

 

– mówił Bewick w sądzie.

 

Sąd nie dał wiary tłumaczeniom Zoe Adams i wymierzył jej właśnie karę 11 lat więzienia. Uznano ją za niebezpieczną dla otoczenia i niestabilną emocjonalnie. Dziewczyna zapowiedziała odwołanie, ale osobiście mamy nadzieję, że nie wyjdzie na wolność nawet po tych 11 latach!

Komentarze