Dramat w życiu Małgorzaty Kożuchowskiej! Powiedziała o swojej chorobie!

Dramat w życiu Małgorzaty Kożuchowskiej. Słynna polska aktorka wyjawiła swój skrywany sekret o swoim zdrowiu. Powiedziała, że choruje na…

 

Znana polska aktorka z serialu „Rodzinka.pl” ma teraz poważne zmartwienie. Dramat w życiu Małgorzaty Kożuchowskiej spowodowała choroba! Kobieta nie ukrywa, że z jej zdrowiem jest wszystko w porządku. Podzieliła się informacją z mediami o swoim faktycznym stanie. Jej fani są zdruzgotani. Życzą, aby jak najszybciej wróciła do zdrowia i nadal pojawiała się na małym i dużym ekranie.

 

Małgorzata Kożuchowska, jak się okazało, choruje na Hashimoto! Jest to dosyć popularna choroba, która bardzo często występuje w minionych latach. Mówi się o Hashimoto, że jest chorobą cywilizacyjną XXI wieku.  Jak wyznaje aktorka:

 

Od lat zmagam się z chorobą Hashimoto, biorę leki, muszę bardzo uważać na to, co jem. Przed diagnozą byłam wiecznie osłabiona, przemęczona i przeziębiona. Odporność zerowa. Wzięłam się za siebie i jest ogromna poprawa. Zrobiłam to dla siebie i dla dziecka, wcześniej wciąż brakowało czasu… Było warto. Czuję się o niebo lepiej!

 

Mówi dalej znana aktorka:

 

Byłam wyczerpana, napuchnięta, czułam, że we wszystkim wyglądam słabo. Ostatnią rzeczą, na jaką miałam ochotę, to pokazywać się tak światu. Jeszcze dziś, kiedy przypadkiem trafię na odcinki „Rodzinki.pl” z tego okresu, widzę »księżyc w pełni«. Zresztą pamiętam pojawiające się w internecie komentarze w rodzaju: „czy ja muszę wciąż patrzeć na tę twoją opuchniętą gębę”.

 

ZOBACZ TEŻ: TYLE wydaje przeciętna rodzina na Boże Narodzenie!

 

Czym jest choroba Hashimoto? Jest to zapalenie tarczycy. Jak czytamy na portalu „mp.pl”: „Główne objawy wskazujące na niedoczynność tarczycy to: ciągłe uczucie zimna, zmęczenie/senność, depresja, zaburzenia pamięci, zwiększenie masy ciała, rzadsze oddawanie stolca/zaparcia, spowolnienie czynności serca, nadciśnienie tętnicze, sucha, łuszcząca się, blada skóra, suche włosy, zaburzenia miesiączkowania, niepłodność”.

 

Małgorzata Kożuchowska  urodziła się 27 kwietnia 1971 roku we Wrocławiu. Jest to polska aktorka filmowa i teatralna oraz prezenterka telewizyjna. 

 

Źródło: Wirtualna Polska oraz mp. Pl

Komentarze