TYLE wydaje przeciętna rodzina na Boże Narodzenie!

Do świąt Bożego Narodzenia pozostało jedynie 20 dni. Przez te niecałe trzy tygodnie rozpocznie się szaleństwo przedświątecznych zakupów. Sprawdź ile wydaje przeciętna rodzina na Boże Narodzenie!

 

Jak wynika z Barometru Providenta przeciętna rodzina wydaje 2 tysiące złotych na Boże Narodzenie. Zdecydowana większość rodaków (84%) sfinansuje świąteczne wydatki z bieżącego budżetu! Prawie tyle samo respondentów spodziewa się prezentów pod choinkę. Pragnęliby dostać: biżuterię, perfumy, kosmetyki, a nawet sprzęt AGD

 

Jak mówi Magda Maślana, ekspert ds. PR w Provident Polska: „Więcej wydadzą panowie, którzy planują przeznaczyć na ten cel ok. 2 tys. zł. Natomiast panie szacują, że zmieszczą się w budżecie około 1,5 ty. Jednak na święta Bożego Narodzenia najwięcej, powyżej 2 tys., zamierzają wydać trzydziestokilkulatkowie oraz rodziny z dziećmi”

 

A co z prezentami? „Kobiety w większości marzą o biżuterii, perfumach i kosmetykach, natomiast mężczyźni zdecydowanie wskazują na elektronikę. Co ciekawe, ten podział zmienia się również ze względu na wiek. Seniorzy chcieliby dostać bon, który będą mogli wykorzystać w dowolnym sklepie. Młodzi ludzie liczą bardziej na małe AGD, a osoby po 40. roku życia najbardziej ucieszyłby prezent w postaci małej elektroniki” – przekonuje Magda Maślana.

 

ZOBACZ TEŻ: Powstaje film o PEDOFILACH wśród polskich ELIT! „Będzie dym!”

 

Prezenty to bardzo poważny wydatek. Dlatego najlepiej jest, aby zakupić je wcześniej, by uniknąć przedświątecznej zakupowej gorączki i nieplanowanych wydatków.

 

Źródło: o2.plKomentarze