SMUTEK fanów Świata według Kiepskich”! Niestety gwiazdor serialu…

Dramatyczne informacje nt. gwiazdora „Świata według Kiepskich”! Tego nie spodziewał się nikt.

”Świat według Kiepskich” szturmem zdobył serca widzów w całym kraju. Produckja Polsatu liczy już 20 lat i wciąż cieszy się wysoką oglądalnością. To przede wszystkim zasługa znakomitych kreacji aktorskich. Niestety z biegiem lat zawsze nadchodzi taki moment. Po tej informacji fani serialu pogrążyli się w smutku.

Od kilku miesięcy regularnie mówi się o gwiazdorze „Świata według Kiepskich”. Poruszano jego stan zdrowia, pojawiło się wiele plotek. Publiczna dyskusja nie miała końca aż do teraz. Telewizja Polsat i grupa ATM oficjalnie poinformowały media. Uwielbiany gwiazdor serialu nie…

zamierza kończyć gry i nadal będzie występował w serialu. Chodzi oczywiście o Ryszarda Kotysa – serialowego Paździocha. Fani początkowo pogrążeni w smutku informacją o końcu jego kariery mogą na razie odetchnąć z ulgą. To jednak nie koniec. Niestety stan zdrowia aktora rzeczywiście nie należy do najlepszych.

Gwiazdor przeszedł bardzo ciężkie zapalenie płuc – niewiele brakowało by zmarł. Jak również wiadomo zdarza mu się stracić świadomość i orientację w terenie. Jak powiedział sam Kotys jest tym faktem przerażony. Wiele osób prywatnie odebrało go jako ponurego człowieka.

-W gruncie rzeczy jestem poważnym facetem. Nie jestem typem rozrywkowym, choć lubię towarzystwo. Wiele osób uważa, że jestem złośliwie dowcipny i często nikogo nie oszczędzam. Wynika to z mojej powagi. A może i smutku – powiedział Kotys.

fot. Kadr z serialu Świat według Kiepskich.

 

Komentarze