Sonia Bohosiewicz pokazała partnera. KIM jest Jacek?!

W 2022 roku Sonia Bohosiewicz (47 l.) po 14 latach małżeństwa rozwiodła się z Pawłem Majewskim, a którym ma dwóch synów – Teodora (ur. 2009) i Leonarda (ur. 2012).

Tuż po rozwodzie aktorka wydawała się być mocno przybita. W ostatnim czasie jednak Sonia Bohosiewicz wyglądała kwitnąco i teraz ujawniła, kto jest sprawcą jej dobrego humoru.

 

https://www.instagram.com/soniabohosiewicz/

 

Już wcześniej Bohosiewicz sugerowała, że z kimś się spotyka, bo na jej profilu pojawiały się romantyczne kadry, czy splecione ręce. Teraz jednak wprost poinformowała o swoim związku, bo z jej wpisu wynika, że z Jackiem razem są już pół roku.

 

Mężczyzna właśnie obchodzi swoje urodziny i Sonia najpierw zamieściła cytat z „Małego Księcia”:

 

– Jeśli chcesz mieć przyjaciela, oswój mnie!
– A jak to się robi? – spytał Mały Książę.
– Trzeba być bardzo cierpliwym. Na początku siedzisz w pewnej odległości ode mnie, ot tak, na trawie. Będę spoglądać na ciebie kątem oka, a ty nic nie powiesz. Mowa jest źródłem nieporozumień. Lecz każdego dnia będziesz mógł siadać trochę bliżej…

 

Sonia Bohosiewicz – partner Jacek

 

Dalej napisała:

 

Przyjaźń to najpięknieszy prezent jaki można dostać.
Sto lat Jacuniuniu!!!
I dziękuje Ci za te już pół roku.🫶🏻
#happybirthday #urodziny #nofilterpurelove

 

Kim zatem jest Jacek? Mężczyzna co prawda pokazał swoją twarz, jednak nie został oznaczony w poście. Prawdopodobnie więc na razie nie chce ujawniać swojego nazwiska lub nie ma konta na instagramie.

Skoro jednak już zobaczyliśmy, jak wygląda, to kwestią czasu jest poznanie więcej szczegółów na temat partnera Sonii Bohosiewicz.

 

Martyna Wojciechowska jest wściekła. Zobacz, na czym przyłapano ją na plaży!

 

https://www.instagram.com/soniabohosiewicz/

 

https://www.instagram.com/soniabohosiewicz/

 

Komentarze