Szymon Majewski drwi z Kasi Cichopek. Cieszy się z jej SMUTKU?!

56-letni Szymon Majewski to prezenter, dziennikarz i satyryk. Obecnie w Radiu Zet jest gospodarzem programu „Nie mam pytań”, ma także własny kanał na youtube i prowadzi podcast o nazwie „Mówi się”.

Z kolei na facebooku Szymon Majewski publikuje krótkie, kilkuzdaniowe komentarze do bieżących wiadomości. Tym razem zadrwił z Kasi Cichopek.

 

https://www.instagram.com/szymonmajewski_official/; https://www.instagram.com/katarzynacichopek/?hl=pl

 

Jak wiadomo, Katarzyna Cichopek (40 l.) to nie tylko aktorka, ale też prezenterka w Telewizji Polskiej. Znana jest z prowadzenia programów takich jak „Pytanie na Śniadanie” i „Operacja aranżacja”. Była też jurorką w „You Can Dance. Nowa Generacja 2”.

 

Martyna Wojciechowska jest wściekła. Zobacz, na czym przyłapano ją na plaży!

 

Jednak ten ostatni program znika z anteny:

 

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że TVP była zadowolona z realizacji programu [„You can dance – nowa generacja”], ale koszty formatu przy jego poziomie oglądalności były dla publicznego nadawcy zbyt wysokie.

– podają Wirtualne Media.

 

Majewski ironicznie skomentował tę wiadomość i zadrwił ze smutku Kasi Cichopek oraz Agustina Egurroli, którzy byli jurorami:

 

TVP zdejmuje z anteny program YOU CAN DANCE. Zdjęcie tanecznego programu smuci prowadzących Cichopek i Egurrolę, bo tak bardzo lubią tańczyć jak im zagrają na Woronicza.

 

Ciekawe jednak, że w swoim wpisie pominął trzecią jurorkę – Idę Nowakowską oraz prowadzącą program – Edytę Herbuś…?

 

Julia Wieniawa wyjechała z Nikodemem Rozbickim. „Wy jesteście razem czy nie?” – pyta internauta.

 

Komentarze