Są oburzeni na Hołownię. Zobacz CO powiedział o mediach publicznych?!

Szymon Hołownia jako marszałek Sejmu jest bardzo aktywny i chętnie też komentuje sprawy, które nie są stricte w jego kompetencjach.

Tym razem zabrał głos w sprawie mediów publicznych, a swoje wystąpienie zamieścił na instagramie.

 

https://www.facebook.com/szymonholowniaoficjalny?locale=pl_PL

 

Szymon Hołownia – media publiczne

Na nagraniu Marszałek mówi:

 

Media publiczne to jest obszar odpowiedzialności państwa! Tylko jak ktoś chce sobie robić swoje partyjne media, to niech ich nie robi za publiczne pieniądze i nie nazywa tego mediami publicznymi. To niech sobie zrobi prywatną, tak jak teraz robi telewizję i Szczęść Boże! Bardzo się cieszę z pluralizmu na polskim rynku mediów.

 

Cel jest jeden i tym celem jest dzisiaj doprowadzenie do tego, żeby media publiczne stały się NIE mediami Platformy czy Trzeciej Drogi czy Lewicy, tylko stały się bezpiecznym przekaźnikiem informacji dla Obywateli Rzeczpospolitej, na podstawie których będą mogli podejmować ważne decyzje dotyczące ich życia.

 

Są oburzeni na Hołownię

I choć słowa Marszałka Sejmu brzmią bardzo gładko, to internauci byli oburzeni z powodu hipokryzji Szymona Hołowni:

 

Robisz debili z Polaków?TVP ma chyba miliony strat w tej chwili,niszczycie dobro narodowe,akurat TVP nie jest teraz polityczna?

 

Tzn ci ludzie z TVN, którzy robią teraz wiadomości i którzy nie wspomnieli ani słowem o tym że pan donald podpisał pakt migracyjny to ten pluralizm??

 

Przecież te zmienione media nie są teraz publiczne i sprawiedliwe, to jest drugi Tvn, wszystko jest zmanipulowane!

 

W nowym tvp jest nadal propaganda, nic się nie zmieniło. Przemilczenia zabrakło informacji o pakcie migracyjnym czy o braku wpisu do KRS, które potwierdza nielegalność działania obecnego rządu. Manipulacja to twoja wina, ja teraz łamie praworządność ale to wina tamtych. Kolejna manipulacja polegająca na pokazywaniu na końcu zawsze stanowiska koalicji tak by podważyć zdanie przedmówców. Zapraszanie gości o zbieżnych poglądach z koalicją. Nie tak miały wyglądać nowe wiadomości. Obraża Pan inteligencję swoich wyborców.

– wskazywali w komentarzach.

Zapytali Polaków CO sądzą o zmianach w TVP? Odpowiedź jest JEDNOZNACZNA!

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Szymon Hołownia (@szymon.holownia)

Komentarze