Tak Dagmara Kaźmierska wyglądała po urodzeniu Conana! DALEKO JEJ BYŁO DO SZTUCZNYCH RZĘS I PERMANENTNYCH BRWI…

Dagmarę Kaźmierską dopadła nostalgia i postanowiła opublikować zdjęcie, które wykonano 4 dni po narodzinach jej syna Conana. Królowa Życia wyglądała całkiem inaczej niż teraz! 

Dagmara Kaźmierska jest bizneswoman. Ma syna Conana. Razem z nim występuje w programie TTV pt. „Królowe życia”, w którym oglądamy bohaterki i bohaterów, którzy żyją według własnego scenariusza i nie przejmują się opiniami innych.

Na zdjęciu Dagmara pozuje ze swoim synem Conanem, który w dniu zdjęcia miał zaledwie 4 dni. Widać, że Dagmara jeszcze nie doszła do siebie po porodzie. Ma ciemne włosy, kompletny brak makijażu, sztucznych rzęs i wielu innych dodatków, które dziś są symbolem jej wyglądu.

4 -dniowy Conanek 💖💖💖💖💖💖💖💖I ja 😛Bez sztucznych rzęs , permanentnego makijażu i kilograma szpachli 😜Ale za to z BARDZOOO wyskubanymi brwiami .😛😛😛🙈😜😜💖💖

Napisała pod swoim zdjęciem.

Internauci również są zachwyceni tym zdjęciem, ponieważ nie mieli jeszcze okazji widzieć Dagmary w takiej odsłonie.

Dresik obowiązkowo musi być 💪 miłość w oczach 😍 szczęście w ramionach 💪 👩‍👦👩‍👦👩‍👦👩‍👦

Cudowne ❤️ pięknie ❤️

Ojejku jaki malutki Conan❤️❤️❤️ Bardzo się zmieniłaś od tamtego czasu💖 ale i teraz i kiedyś wyglądasz po prostu jak top model 😂😍😍 Jesteś wspaniała!

Czyli szczęście to nie rzęsy makijaż i szpachtel tylko miłość bez granic ❤️❤️❤️to wtedy nawet można wyglądać kijowo 😂😂🔥🔥🔥

Taka była kiedyś moda królowo na cienkie brwi 😊😊😊😂 śliczna wtedy i śliczna dziś ❤️😍pozdrawiam 😊

Fot. instagram.com/queen_of_life_77

Źródło: Instagram.com

Zobacz także: Honey eksponuje wdzięki w… INTERNAUCI SĄ ZASZOKOWANI!Komentarze