Tomasz Kot jako Pan Kleks. Aktor jest nie do poznania!

Tomasz Kot (45 l.) o aktor znany z tego, że fantastycznie potrafi przeobrazić się do granej przez siebie roli. Najnowsza postać, jaką odgrywa to Pan Kleks.

Jak do tej pory Tomasz Kot zagrał wiele charakterystycznych ról i grał między innymi w filmach takich jak „Skazany na bluesa”, „Zimna Wojna”, „Lejdis”, czy „Żyć nie umierać”, znany jest też z serialu „Niania”. W najnowszej produkcji aktor jednak zmierzy się nie tylko z postacią ze znanej bajki, ale też z dawnym Panem Kleksem czyli rolą graną przez Piotra Fronczewskiego.

 

Piotr Fronczewski jako Kleks – screen: https://www.youtube.com/watch?v=8856iotNSA4

 

To właśnie on w latach 80′ odegrał tytułową rolę w filmach o Panu Kleksie. Obecnie jednak zakończono zdjęcia do nowej wersji filmu, gdzie za reżyserię odpowiada Maciej Kawulski, a granie głównej postaci przypadło w udziale właśnie Tomaszowi Kotowi.

 

https://www.instagram.com/tomasz_kot.official/

 

Aktor poinformował o zakończeniu zdjęć i napisał:

 

Wczoraj w nocy zakończyłem okres zdjęciowy gigantycznej przygody, do której zaprosił mnie Maciej Kawulski @kawul_ksw. Było magicznie i cudownie! Były guziki i motyle!

 

Do posta dodał swoje zdjęcie jako Pana Kleksa. Z brodą i wąsami, Kot nie przypomina samego siebie. Trzeba też przyznać, że nie przypomina Pana Kleksa granego przez Piotra Fronczewskiego.

Jak Wam się podoba?

 

>>>Agata Młynarska oddaje sprawiedliwość TVP: „miała piękne, mocne karty”.

 

https://www.instagram.com/tomasz_kot.official/

 

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Tomasz Kot (@tomasz_kot.official)

Komentarze