Ale wieści! Anna Popek wróciła do telewizji śniadaniowej!

Pod koniec grudnia 2023 r. Anna Popek (wraz z gronem innych dziennikarzy) zniknęła z „Pytania na Śniadanie” oraz z prowadzonego przez siebie programu w TVP Info.

Jednak jej umowa z Telewizją Polską obowiązywała do 15 marca 2024 r. i dopiero w tej dacie dziennikarka poinformowała o ostatecznym zakończeniu współpracy z nadawcą publicznym. Nie kryła jednak swojego żalu z powodu rozstania:

 

…zakończyłam etap swojej zawodowej aktywności związany z TVP. Przyznam też, że towarzyszyły temu duże emocje. Nauczyłam się jednak, by nie rozpamiętywać tego, co było i na co nie mam żadnego wpływu

– pisała [więcej tutaj]

 

Jak się jednak okazało, 55-latka bardzo szybko dostała pracę w innej telewizji śniadaniowej! Gdzie możemy ją oglądać?

 

screen – https://www.youtube.com/watch?v=IZYfX_dwtgM

 

Anna Popek – Telewizja Republika

Anna Popek dołączyła do redakcji Telewizji Republika. Dziennikarka prowadzi program, który emitowany jest rano i powtarzany po południu. Oglądać go więc można o godz. 7.05 i 16.50 przez cały Wielki Tydzień.

Cykl nosi tytuł „Święta w Republice z Anną Popek” i mają to być „rozmowy o pisankach, mazurkach, pieśniach pasyjnych, poście, malarstwie i wspólnym świętowaniu”.

 

Widzowie Telewizji Republika są zachwyceni powrotem Anny Popek do mediów:

 

Cudownie Panią widzieć! Brawo Republika!

 

Pani Aniu milo pania widziec i to w tvp Republika , niech pani zostanie z nami na stale i zaprosi Tomka Wolnego , jego rowniez milo widziec

 

W Republice normalni ludzie normalne kobiety normalni mężczyźni pozdrawiam serdecznie

 

Pani Aniu jak miło Panią widzieć, mamy prawie już wszystko co było w Tvp Dziękuję ❤

– pisano pod zapowiedzą cyklu.

 

Czy popek zostanie na stałe w Republice? Jak na razie nie podano informacji, czy dziennikarka będzie prowadzić któryś z programów także po świętach.

 

Przemysław Babiarz stracił pracę w TVP?. Dziennikarz walczy o zdrowie w szpitalu!

 

 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=R3J91QX30B8

Komentarze