Tomasz Wolny przerwał milczenie. CO mówi po powrocie do Polski?!

Tomasz Wolny to dziennikarz TVP, prowadził „Panoramę” i „Pytanie na Śniadanie”. Ominął go jednak okres czystek w telewizji, bo przebywał w podróży dookoła świata.

18 grudnia 2023 r. Tomasz Wolny poinformował o tym, że wraz z rodziną wyrusza na – planowaną od kilku lat – podróż dookoła świata. Taki wyjazd dziennikarz obiecał swoim dzieciom jeszcze w czasie pandemii.

 

Niemal 80 dni dookoła świata🌍🌎🌏

Bez postów, zdjęć, filmów czy innych internetowych, wirtualnych relacji.

 

Tylko relacja realna i prawdziwa więź, namacalne, bycie tu i teraz, naprawdę, bez filtra, razem. Tak brzmi nasz plan… nie tylko na najbliższe 80 dni.

 

Bo Mama i Tata dotrzymują słowa😎

Odezwiemy się po!
Do zobaczenia, bo gdziekolwiek nas wywieje – wracamy na bank za niemal 80 dni🌎

– napisał.

 

I uprzedził, że ma to też być czas resetu od mediów i social mediów. Tak więc gdy w TVP „leciały” głowy, Wolny konsekwentnie milczał. Do tej pory nie było też żadnej informacji na temat jego przyszłości w telewizji.

 

Obecnie jednak prezenter jest już w Polsce. Co napisał po powrocie?

 

https://www.instagram.com/tomaszwolny_tej/

 

Dziennikarz podsumował swój wyjazd z żoną i dziećmi i jak twierdzi, było to niesamowite i wzmacniające doświadczenie:

 

Niemal 80 dni, ponad 70 tysięcy kilometrów, kilka stref czasowych, wszystkie pory roku, wuchta wspaniałych ludzi, przyjaciół i zwierzaków, poznanych smaków, sportów, tradycji! Przeżytych przygód wyliczyć i opisać nie sposób! (Choć być może kiedyś spróbujemy;) 🤙🏼

 

Na ten moment wniosek jest jeden i wciąż ten sam: RODZINA to prawdziwa SIŁA🔥 A podróżowanie z dziećmi (z prędkością 200 pytań na godzinę) to przygoda życia 🙂 I frajda na potęgę!

 

A zatem cała chwała i dzięki Bogu, meldujemy się w jednym, jeszcze mocniejszym, rodzinnym kawału, być może na boso… ale na pewno w ostrogach👊🏼

Bo dobrze mieć marzenia, ale jeszcze lepiej jest je spełniać!

 

Wydaje się, że w tym poście nie ma nic o pracy w telewizji, a jednak… Samo stwierdzenie, że „RODZINA to prawdziwa SIŁA” może sugerować przeżycie trudnych emocji.

Do myślenia daje też zdanie „meldujemy się (…) być może na boso… ale na pewno w ostrogach”. A „boso” może znaczyć, że biednie.

Czyżby więc i Tomasz Wolny stracił pracę w TVP?

 

Najnowsze WYNIKI oglądalności PnŚ! Jak szefowa programu komentuje SPADEK?!

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Tomasz Wolny (@tomaszwolny_tej)

Komentarze