Mąż pocałował zwłoki żony! Kilka sekund później upadł na podłogę i…

Robert i Yvonne pierwszy raz wpadli na siebie na wyspie Niue w Polinezji. Poznali się ponad 50 lat temu. Byli w sobie zakochani do szaleństwa, dlatego, gdy jakiś czas temu Yvonne umarła, jej mąż nie mógł pogodzić się ze stratą. Kiedy tylko usłyszał, że serce ukochanej przestało bić, natychmiast pocałował jej zwłoki. Ich historia wzruszyła tysiące Internautów.

Ogromne problemy w małżeństwie Roberta i Yvonne pojawiły się w 2015 roku, gdy mężczyzna uległ poważnemu wypadkowi. W trakcie badań lekarskich wyszła na jaw przerażająca prawda. W organizmie Roberta rozwijał się nowotwór płuca i wątroby.

Niedługo później z nowotworem zaczęła zmagać się także małżonka Roberta – Yvonne. Jej organizm był znacznie słabszy. Mimo ogromnego cierpienia, małżonkowie starali się spędzać ze sobą każdą chwilę. Gdy Yvonne zmarła Robert nie mógł w to uwierzyć. Zdołał jedynie powiedzieć „nie” i natychmiast pobiegł do pokoju małżonki.

W dniu, w którym zmarła Yvonne w mieszkaniu małżonków zebrała się cała rodzina. Robert podszedł do ciała zmarłej kobiety i pocałował ją w usta. Kilka sekund później osunął się na podłogę. Ich bliscy przyznają, że mężczyzna nie był w stanie żyć bez kobiety swojego życia. Zmarł kilka godzin później. Ta historia chwyta za serce.

Źródło: Pikio

Zobacz też: Chwile grozy są tam na porządku dziennym. Oto POLSKIE ZAMKI W KTÓRYCH DOCHODZI DO…

Komentarze