Pamiętacie Wielkiego Brata z I. edycji programu? Wiemy, czym zajmuje się dzisiaj!

Każdy, kto obejrzał I. edycję Big Brothera oraz wczorajszy start nowej odsłony kultowego reality show wie, że nowa seria nie pobije sukcesu pierwszej. To już nie ci ludzie, nie te realia… Dlatego dziś przypominamy Wam sylwetkę postaci-legendy, o istnieniu której przez długi czas nikt nic nie wiedział. Kim był i co robi teraz pierwszy prawdziwy Wielki Brat?

Uczestnicy I. edycji znali tylko jego głos. Nie wiedzieli nawet, czy mają do czynienia z rzeczywistym człowiekiem. Przez długi czas utrzymywano, że rolę Wielkiego Brata odkrywa komputer.

 

ZOBACZ: Wódka w zamrażarce? To kardynalny BŁĄD! Zobacz dlaczego

 

Dopiero pod koniec III. edycji uczestnicy dowiedzieli się, że Wielki Brat to człowiek, a konkretnie Jarosław Ostaszkiewicz, jednocześnie reżyser całego programu. Kim był i co dzieje się z nim dziś?

 

ZOBACZ: Ma 5 lat, nie mówi i jest półdzika. Nikt nie chciał wejść do tego mieszkania bez kombinezonu – wstrząsające odkrycie

 

Ostaszkiewicz ukończył dwa kierunku: reżyserię filmową na PWST w Warszawie oraz filologię polską na Uniwersytecie Warszawskim. Był związany z grupą Endemol przez wiele lat współpracował z największymi komercyjnymi stacjami w Polsce – Polsatem i TVN. Wyprodukował m.in. programy „Mamy Cię”, „Kłamca”, „Fabryka gwiazd”, czy „Oko za oko”.

 

Aktualnie Ostaszkiewicz pracuje w Telewizyjnej Agencji Informacyjnej. Odpowiada za kierowanie redakcją publicystyki i reportażu. Wcześniej współtworzył dla TVP Info program „Studio Polska”.

 

fakt.pl/ foto:Komentarze