Tylko TO może zatrzymać Hiszpanów i pomóc Polakom! Ekspert zdradza SPOSÓB na rywali!

Jacek Ziober czyli 46-krotny reprezentant Biało-Czerwonych, który grał też w lidze hiszpańskiej, niestety nie wierzy, że nasi piłkarze mogą pokonać Hiszpanów. Jednak już remis byłby arcyważnym osiągnięciem. Ziober zdradza, co mogłoby zatrzymać naszych dzisiejszych rywali.

Bałagan i chaos

Jacek Ziober w rozmowie z dziennikiem Fakt mówi o bałaganie, który dostrzega w naszej kadrze. Jest zdania, że nie  jest toz wina naszych zawodników. Jednak oni powinni reprezentować poziom reprezentacyjny, a niestety tak nie jest. Za chaos w zespole odpowiada Paulo Sousa. Ziober dostrzega, że selekcjoner nie miał czasu na pracę z zawodnikami. Za jego powołanie na szkoleniowca odpowiada Zbigniew Boniek i on powinien brać na siebie całą odpowiedzialność za tę sytuację. Paulo Sousa nigdy wcześniej nie pracowała z reprezentacją żadnego kraju. Uczy się tego na Biało-Czerwonych.

Facebook/Łączy nas piłka

Książkowa gra Hiszpanów

Jacek Ziober dostrzega książkową wręcz grę Hiszpanów w meczu ze Szwedami. O tym spotkaniu z rozmowie z Faktem, powiedział:

Mecz ze Szwecją powinien być pokazywany na każdym kursie trenerskim. Hiszpanie książkowo, z osiemset podań, większość na jeden kontakt. Świetnie biegali i kapitalnie przeprowadzili ataki pozycyjne. Z kolei Szwedzi- perfekcyjna taktyka, kontrataki i rewelacyjna obrona.

Recepta na sukces

Były reprezentant Polski zaznacza, że sukcesem w przypadku dzisiejszego meczu dla Polaków byłby już remis z Hiszpanią. O sposobie na ten sukces, mówi:

Upatruje go tylko i wyłącznie w walce! Polacy powinni sobie obejrzeć Finów w tym nieszczęśliwym meczu z Danią czy Walijczyków  w starciu z Turcją. Różnice w umiejętnościach powinni nasi tuszować zaangażowaniem, nieodpuszczaniem rywalom i wybieganiem.

Facebook/Łączy nas piłka

Jaki wynik?

Jacek Ziober dodał, że najlepiej w fatalnym meczu ze Słowacją zagrał Karol Linetty, który strzelił gola i miął szansę na jeszcze jedną bramkę. Dobrze podawał i grał obok Lewandowskiego. Natomiast Grzegorz Krychowiak gdyby zagrał z Hiszpanią, to po tym meczu by się nie pozbierał. Ziober powiedział:

Wyraźnie widać , że Grzegorz Krychowiak jest nieprzygotowany. Stąd te spóźnione interwencje i kartki. Kiedy Grzegorz jest w swojej normalnej dyspozycji, to takich błędów nie popełnia.

Natomiast o wyniku dzisiejszego meczu z Hiszpanią, Jacek Ziober powiedział:

Uważam, że szczytem marzeń będzie dla reprezentantów Polski podział punktów. Jeśli jakimś cudem nie przegramy w sobotę, to dla mnie następny mecz ze Szwecją, może się nie odbyć, już będę szczęśliwy.

A Wy jak przewidujecie wynik dzisiejszego meczu?

Źródło: Fakt

Zdjęcia: Facebook/Łączy nas piłkaKomentarze