Z domu sąsiada słychać było wołanie o pomoc! Przeżyli szok kiedy weszli do środka!

W niecodzienny sposób zakończyła się interwencja policjantów na Florydzie (USA). Funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie od zaniepokojonych sąsiadów, którzy słyszeli ciągłe wołanie o pomoc dobiegające z jednego z domów. Kiedy pojawili się na miejscu przeżyli szok.

Rodzina, która postanowiła zgłosić problem była przekonana, że któryś z sąsiadów może znajdować się w niebezpieczeństwie. Sąsiedzi powiedzieli policjantom, że ciągle słyszą wołanie o pomoc. Funkcjonariusze postanowili się upewnić i sprawdzić czy faktycznie w domu mogło stać się coś złego. Na nagraniu z terenu posesji widać jak policjanci podchodzą do mężczyzny, który reperował auto na podjeździe. Później pytają się kto tak przeraźliwie krzyczy, kiedy dostają odpowiedź wybuchają śmiechem.

 

ZOBACZ:Opublikował to zdjęcie na Facebooku! Chwilę później do jego drzwi zapukała policja!

 

 

Okazało się, że „osoba” odpowiedzialna za alarmujące odgłosy „pomocy”, „ratunku”, „wypuśćcie mnie” to papuga o wdzięcznym imieniu „Rambo”! Amazonka niebieskoczelna należąca do mężczyzny mieszka z mężczyzną i jego rodziną od dawna, a jej krzyki nie robią na nim wrażenia. Mężczyzna przyznał, że nauczył papugę kilku słów i był szczerze zaskoczony, że teraz sprawiła mu takich kłopotów. Na szczęście sprawa szybko się wyjaśniła, a rozbawieni policjanci wrócili do jednostki.

 

 

ZOBACZ TAKŻE:Kasia CICHOPEK z… PTAKIEM między NOGAMI! Reakcja jej MĘŻA jest powalająca bo… (FOTO)

 

źródła: o2.pl, foto: youtube.com, wideo: youtube.com

 

 

 

 Komentarze