W takim stanie przejechał ponad 100 km! Kierowca cysterny mógł doprowadzić do katastrofy!

Do ogromnej katastrofy mógł doprowadzić kierowca cysterny. Kompletnie pijany szofer przejechał ponad 100 kilometrów. Aż strach pomyśleć jakie konsekwencje mogła mieć jego nierozważna decyzja. Na szczęście w okolicach Lubina został zatrzymany przez policjantów, którzy przerwali jego pijacki rajd cysterną pełną chemikaliów.

Kierowca cysterny przewożącej groźne dla ludzi i środowiska chemikalia jechał zygzakiem po krajowej 36-tce. Mężczyzna została zatrzymany nieopodal Lubina przez policjantów, którzy otrzymali zgłoszenie od anonimowej kobiety, że drogą porusza się cysterna, a jej kierowca stwarza ogromne niebezpieczeństwo dla innych osób poruszających się drogą. W pościg za cysterną ruszyli policjanci ze Ścinawy, którzy zatrzymali kilkutonowy pojazd. Kierowca, z którym kontakt był dość mocno utrudniony miał ponad 3 promile alkoholu we krwi!

 

ZOBACZ:Brytyjski miliarder PRZEŻYŁ SZOK! Do jego ogrodu WTARGNĄŁ…

 

 

Skrajnie nieodpowiedzialny mężczyzna odpowie za swoje zachowanie w sądzie. Cysterna, którą prowadził przewoziła niebezpieczne chemikalia używane do produkcji asfaltów. Aż strach pomyśleć, co stałoby się gdyby doprowadził do wypadku. Za kierownicą pojazdu siedział 55-latek z powiatu chełmskiego. Szofer przyznał się, że wracał z Niemiec i udało mu się przejechać ponad 100 kilometrów! Policjanci przyznali, że tylko cud sprawił, że nikomu nie wyrządził krzywdy. Szofer stracił prawo jazdy. Za jazdę po pijaku i stworzenie niebezpieczeństwa w ruchu lądowym grozi mu do dwóch lat więzienia i dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

ZOBACZ TAKŻE:Kiedy była w ciąży PORAZIŁ JĄ PIORUN! Zobacz, jak wygląda JEJ DZIECKO!

 

 

źródła: o2.pl, foto: pixabay.com

 Komentarze