Wydało się! To dlatego Małgorzata Tomaszewska nigdy nie pokazuje męża!

Małgorzata Tomaszewska (ur. 1989) z wykształcenia jest psychologiem, jednak pracuje jako prezenterka telewizyjna.

Od 2018 roku związana jest z TVP. Początkowo prowadziła tzw. „czerwony dywan” w Pytaniu na Śniadanie – czyli część programu poświęconą plotkom. Od maja 2019 jest jedną z prowadzących PnŚ.

Życie prywatne Małgorzaty owiane jest tajemnicą. Wiadomo, że ma syna Enzo (ur.2007), niewiele jednak było słychać na temat partnera czy męża. Dopiero teraz prezenterka zdecydowała się opowiedzieć o swoim związku.

 

Tomaszewska udzieliła wywiadu serwisowi Plejada. W tej rozmowie przyznała, że jej mąż jest Turkiem! Nazywa się Ahmet Seyfi Yigit Tarci.

Ten fakt nasuwa oczywiste pytanie o różnice kulturowe z jakimi borykać musi się Małgorzata. Prezenterka stwierdziła jednak, że największą barierą jest charakter wykonywanej przez nią pracy:

 

Największa różnica, przez którą musimy przebrnąć, jest taka, że ja pracuję w mediach, a on nie. Uważam, że to zdecydowanie silniejsze niż różnice kulturowe czy charakterologiczne. Moja praca ma specyficzny charakter. Osoby, które są blisko mnie, nie do końca rozumieją, dlaczego gdy prowadzę program po tym, jak się pokłócimy, nie jestem smutna, tylko uśmiecham się z ekranu. (…)
Odbierają to jako moją bezduszność, wydaje im się, że nie przejmuję się kłótnią. A to w ogóle tak nie jest. Po prostu profesjonalnie podchodzę do pracy.

 

Małgorzata Tomaszewska od czasu do czasu publikuje zdjęcia swojego syna. Przyznała, że to dlatego by wiedział, że jest przez nią akceptowany i że jest z niego dumna.

 

Gosia i Enzo – https://www.instagram.com/malgorzata__tomaszewska/

 

Dlaczego zatem nigdy nie pokazuje męża?

 

Dlatego że osoby z mojego najbliższego otoczenia nie chcą być medialne. Nie życzą sobie tego. Ja to rozumiem i szanuję. Nie zależy im na tym, by się publicznie pokazywać i narażać na komentarze.

 

Czy przekonuje Was to wyjaśnienie?

POLECAMY: Tamara Gonzalez Perea ujawnia kulisy odejścia z TVP. Oto cała prawda! (VIDEO)

 

 

Komentarze