OTO KOLEJNY UCZESTNIK, KTÓRY WEŹMIE UDZIAŁ W TAŃCU Z GWIAZDAMI!

OTO KOLEJNY UCZESTNIK, KTÓRY WEŹMIE UDZIAŁ W TAŃCU Z GWIAZDAMI! Chęć udziału w popularnym, tanecznym show wyraził Mikołaj Jędruszczak.

 

Oto kolejny uczestnik programu „Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami”.

Mikołaj Jędruszczak to zwycięzca pierwszej polskiej edycji Love Island. Mieszka w Warszawie, pasjonuje się tenisem. W 2016 roku dotarł do 998. miejsca w arnkingu ATP. Mikołaj nie tylko gra, ale również trenuje inne osoby. Uwielbia podróżować. Jest pasjonatem pokera i gier losowych. Jest również miłośnikiem kina.

 

O udziale w programie „Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami” poinformował swoich fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych. Opublikował post, który znalazł się na oficjalnym profilu tanecznego show.

Sprawdź: Iwona Węgrowska robi TO nawet KILKA RAZY dziennie! „Jest ogień!”

 

Poznajcie naszego kolejnego uczestnika – Mikołaja Jędruszczaka. Kojarzycie Go na pewno z programu „Love Island. Wyspa Miłości”, który wygrał razem z Sylwią Madeńską. Jego największą pasją jest tenis. Trenuje od 20 lat i był wielokrotnym Mistrzem Polski! Czy zostanie również mistrzem parkietu? – czytamy na Instagramie Mikołaja.

 

 

Oprócz Mikołaja Jędruszczaka w programie wystąpią również: aktor Tomasz Oświeciński, Edyta Zając, Marcin Bosak, Anna Karwan oraz Julia Wieniawa.

Trzymamy mocno kciuki za Mikołaja i życzymy mu dalszych sukcesów. Sądzicie, że celebryta ma szansę wygrać główną nagrodę w telewizyjnym show „Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami”? A może obstawiacie innego faworyta?

 

 

 

Źródło: Instagram, Pudelek

Zobacz: Wraca próbny miesiąc na Netflix! Ale nie jest dostępny dla wszystkich…

Zdjęcie: InstagramKomentarze