Wykończony Piotr Rubik zaczął… MIAUCZEĆ! [Video]

Pod koniec lipca 2023 r. Piotr Rubik z rodziną wyprowadził się do Miami. Kompozytor i dyrygent mógł tam uzyskać zezwolenie na pobyt jako wybitna jednostka.

Polak nie ukrywał, że chce zrobić karierę również w Ameryce, jednak – jak na razie – będzie koncertował także w Polsce.

I tak w miesiąc po wyprowadzce z USA, przyleciał do kraju, by wraz z orkiestrą i solistami wystąpić na Festiwalu Psalmów Dawidowych w Kolbuszowej. Podróż jednak okazała się być bardzo wyczerpująca!

 

https://www.instagram.com/piotr_rubik/?hl=pl

 

Piotr Rubik bez żadnych perturbacji wylądował w Polsce. Niestety jednak jego walizki – nie. Na szczęście kompozytor został ugoszczony w hotelu przy lotnisku i tam zaczekał do kolejnego lotu – wtedy odzyskał swoje bagaże.

 

Następnie pojechał do Kolbuszowej, gdzie w prawdziwym upale wystąpił na Festiwalu. W nocy wrócił do Warszawy, postanowił jednak odwiedzić firmowane przez siebie placówki czyli przedszkola Rubik Music School.

 

Julia Wieniawa POŚWIĘCIŁA się dla roli. „Tak krótko jeszcze nie było”!

 

W jednym z przedszkoli zorganizował nawet na szybko lekcję muzyki z maluchami. Przygrywając na pianinie Rubik zaczął miauczeć z kilkulatkami.(video poniżej). Tę aktywność skomentował następująco:

 

Nie ma to jak sobie pomiauczeć na jetlagu.

 

Po wszystkim, kompozytor udał się na lotnisko i stwierdził, że wraca do domu – jak już nazywa Miami.

 

Lot z Warszawy do Miami trwa kilkanaście godzin i kosztuje (w zależności od terminu) od około 4 do 10 tysięcy złotych w obie strony. Tak więc tego typu „wycieczki” Piotra Rubika, na dłuższą metę mogą być nie tylko kosztowne, ale i bardzo wyczerpujące.

 

Jej córki rozpoczęły szkołę w USA. Agata Rubik zaliczyła modową wpadkę?!

 

https://www.instagram.com/piotr_rubik/?hl=pl

 

Komentarze