Zabił, poćwiartował i zamroził własną matkę! KANIBAL usłyszał wyrok!

Alberto S.G został skazany na 15 lat więzienia za dokonanie makabrycznego czynu. Mieszkaniec Madrytu zamordował własną matkę, po czym poćwiartował zwłoki i częściowo je zjadł. Szczątki matki ukrył też w zamrażarce.

Poczytalność zwyrodnialca

Jak donoszą hiszpańskie media 28-letni mieszkaniec zbrodni w chwili popełnienia tej przerażającej i bulwersującej zbrodni, był poczytalny. Sąd w Madrycie skazał mężczyznę na 15 lat i 5 miesięcy pozbawienia wolności. 28-latek tej potwornej zbrodni dopuścił się w lutym 2019 roku. Policjanci, którzy zeznawali przed madryckim sądem byli zszokowani tym, co odkryli w mieszkaniu mężczyzny. Funkcjonariusze mówili, że w całym lokalu były ukryte szczątki 68-letniej kobiety. Znajdowały się w szafkach, w pudełkach i w zamrażarce. Głowa, dłonie i serce miały leżeć na łóżku w sypialni kobiety.

Kanibal z Madrytu

28-latek miał zeznać, że najpierw udusił swoją matkę, a później jej ciało poćwiartował piłą. Szczątki zjadł razem ze swoim psem. Mężczyzna nie przyznał się do winy. Twierdził, że to głosy, które słyszał kazały mu zabić matkę i zbeszcześcić jej szczątki. 28-latek twierdzi, że w momencie popełniania tego czynu znajdował się w stanie psychozy. Przekonywał sąd, że w ogóle nie pamięta morderstwa i ćwiartowania ciała. Wyraził skruchę i mówił, że bardzo tęskni za matką. Jej śmierć złamała mu serce. Jednak madrycki sąd nie dał wiary słowom kanibala. Skazał go na 15 lat i 5 miesięcy kary pozbawienia wolności. Dodatkowo mężczyzna musi zapłacić swojemu bratu odszkodowanie za to, że zjadł mu matkę.

Pexels

Źródło: Fakt

Zdjęcia: PexelsKomentarze