ZMARŁA gwiazda „Dzień Dobry TVN”. Jej słowa często zmieniały życie Polaków.

Nie żyje jedna ze swoistych gwiazd programu Dzień Dobry TVN. Widzowie ją uwielbiali. Wielu pogrążyło się w smutku i rozpaczy.

Dzień Dobry TVN to jeden z najpopularniejszych w Polsce programów śniadaniowych. Codziennie rano miliony Polaków włączają TVN i z uwagą śledzą program, z którego można dowiedzieć się wielu ciekawych i cennych rzeczy. Niestety odeszła jedna z niewątpliwych gwiazd tego formatu.

Nie żyje Zuzanna Celmer.

Zuzanna Celmer była jedną z najbardziej cenionych psycholog w naszym kraju. Zajmowała się przede wszystkim terapią małżeńską oraz rodzinną. Celmer wielokrotnie gościła w programach telewizyjnych. Tam chętnie dzieliła się swoją rozległą wiedzą z widzami. Celmer bardzo często była gościem „Dzień Dobry TVN”.

Celmer pisała także książki

Zuzanna Celmer pisała rownież książki. Jest aktorką ośmiu publikacji na tematy związane z małżeństwem, społeczeństwem i rodziną. Niektóre z publikacji przetłumaczono nawet na inne języki.

gwiazda

IG

Najsłynniejszy cytat Celmer :

„Aby stworzyć udany związek, należy spełnić tylko dwa podstawowe warunki: znaleźć odpowiedniego partnera oraz być odpowiednim partnerem” – mówiła za życia Celmer.

„W związku trzeba codziennie coś dokładać. Drobne iskierki serdeczności podsycają płomień uczuć. Wystarczy, że przechodząc obok, przytulisz tę drugą osobę. Że zapytasz, czy by się nie napiła herbaty i jej tę herbatę zrobisz. Ocieplisz głos, jak rozmawiasz przez telefon. Takie proste gesty pokazujące, że ona lub on jest dla ciebie kimś wyjątkowym” – mówiła.

Zuzanna Celmer odeszła 1 marca 2020 roku mając 80 lat. Wiadomość o jej śmierci potwierdził za pośrednictwem Facebooka jej mąż, Andrzej Zieliński.

„Zuzanna, moja żona, nie żyje. Marła w niedzielę późnym wieczorem”

Komentarze