ZNAKI ZODIAKU, które nie mają szczęścia w MIŁOŚCI

Niektóre osoby nie mają szczęścia w miłości i kiepską intuicję w wyborze partnera. To sprzyja niestety temu, że ich związki szybko się rozpadają. Poznaj 4 znaki zodiaku, które nie mają szczęścia w miłości.

 

Należą do nich:

1. Waga. Niestety wagi nie mają szczęścia w miłości. Zwykle przejawia się to w szybko rozpadających się lub całkowicie nieudanych związkach. Znalezienie prawdziwej miłości będzie więc ogromnym wyzwaniem, z mnóstwem przeszkód do pokonania. Niestety na drodze do szczęścia może pojawić się zdrada i kłamstwo.

 

2. Wodnik. Ten znak zodiaku często ma pecha w miłości. Dzieje się tak, ponieważ Wodniki przegapiają okazje, które mogą pomóc odmienić ich życie na lepsze. Osoby spod tego znaku powinny mieć oczy dookoła głowy!

 

3. Panna również ma tendencję do pecha w miłości. Osoby spod tego znaku zodiaku są bardzo wymagające, zarówno jeśli chodzi o wyobrażenie o prawdziwej miłości, jak również w stosunku do samego partnera. Niestety takie podejście może odstraszać potencjalnych kandydatów już na samym początku.

 

4.Koziorożec. Osoba spod znaku Koziorożec lubi być w centrum zainteresowania i skupiać na sobie całą uwagę. Koziorożec ceni sobie swoją niezależność i ciężko jest mu dostosować się do drugiej osoby oraz pójść na kompromis. W dodatku jest bardzo uparty. Te wszystkie cechy nie sprzyjają w budowaniu długotrwałego związku.

 

 

ZOBACZ TEŻ:Nowe obostrzenia RZĄDU! Z domu będzie można wychodzić tylko POJEDYNCZO!

 

Źródło:kobieta.gezeta.pl/pixabayKomentarze