Znany piłkarz i REPREZENTANT POLSKI usłyszał dramatyczną diagnozę – nowotwór. Prowadzi zbiórkę na kosztowną terapię

Niejednemu kibicowi dał sporo radości, 33 razy grał z orzełkiem na piersi w naszej narodowej kadrze. Strzelił w niej dziesięć goli, występował na Mundialu. Teraz czeka go „najtrudniejszy mecz życia”. I co bardzo istotne – można mu w tym pomóc. Piłkarz aby zwalczyć nowotwór potrzebuje drogiej terapii onkologicznej.

 

Paweł Kryszałowicz ma dziś 43 lata. Rozegrał ponad 150 meczów w Amice Wronki, grał też w Eintrachcie Frankfurt, w Wiśle Kraków w czas jej największej świetności i jak już się rzekło – w reprezentacji Polski. Wystąpił m.in. na mundialu 2002 w Korei i Japonii, gdzie strzelił jednego gola.

 

Teraz były piłkarz usłyszał bardzo smutną diagnozę – wykryto u niego raka jelita. Kryszałowicz przeszedł już pierwszy zabieg, ale teraz czeka go wyczerpująca, droga i trudna terapia onkologiczna. Rodzina i sam piłkarz chcą, aby została wsparta przez terapię naturalną, która zwiększy szanse sukcesu.

 

Tego typu leczenie nie jest dostępne w Polsce. W grę wchodzą kliniki w Niemczech lub Meksyku. Wsparcie zadeklarowali już przedstawiciele środowiska piłkarskiego, a akcja nabiera rozpędu – w takcie pisania tego tekstu kwota zbiórki urosła z 7 do 12 tysięcy złotych! Jeśli chcecie pomóc byłemu reprezentantowi Polski – możecie to zrobić TUTAJ!

 

 

 

se.pl/twitter.com/youtube.com

Komentarze