22-letni Chińczyk MIAŁ BRZUCH JAK CIĘŻARNA KOBIETA! Diagnoza okazała się szokująca

22-LETNI CHIŃCZYK OD WIELU LAT BORYKAŁ SIĘ Z BOLESNYMI ZAPARCIAMI I BÓLEM BRZUCHA. JEGO BRZUCH WYGLĄDAŁ JAK U KOBIETY CIĘŻARNEJ. DIAGNOZA OKAZAŁA SIĘ SZOKUJĄCA.

22-latek od wielu lat cierpiał na zaparcia i bóle brzucha. Dodatkowo, wystąpił u niego jeszcze jeden dziwny objaw. Jego brzuch był tak ogromny, że niczym nie różnił się od brzucha kobiet spodziewających się dziecka. Mężczyzna przez wiele lat sądził, że wygląda w ten sposób ze względu na otyłość. Prawda okazała się zupełnie inna. Uporczywe bóle skłoniły mężczyznę do wizyty u lekarza.

 

Gdy 22-letni Chińczyk udał się do specjalisty, usłyszał od lekarzy niecodzienną diagnozę. Okazało się, że zmaga się on z poważną, jednak bardzo rzadko występującą chorobą jelit. 

Po wykonaniu dodatkowych badań lekarze zauważyli, że w jelitach mężczyzny zalega mnóstwo niewypróżnionego kału. Aż 13 kilogramów. Przez wzgląd na chorobę, Azjata nie był w stanie normalnie funkcjonować.  

 

Mieszkaniec Szanghaju wyglądał jakby był w zaawansowanej ciąży. Był w stu procentach pewien, że jego waga to wynik wieloletniej otyłości. Nie sądził, że w jego jelitach zalega dawny kał. Lekarze podjęli decyzję o natychmiastowej operacji. Z organizmu mężczyzny wycięto kawałek jelita. Dokładnie ten, w którym nagromadziły się fekalia.

Operacja się udała, a mężczyzna czuje się dziś… znacznie lżej! 

Czy słyszeliście kiedykolwiek o podobnym przypadku choroby? Koniecznie napiszcie w komentarzu. 

 

Źródło: BBC, Daily Mail

Zobacz rownież: Nie żyje mąż znanego księdza. Był uczestnikiem „Tańca z gwiazdami”

Zdjęcie: Pixabay

Komentarze