Niepokojąca prognoza synoptyków na lato 2020. Niektórzy będą załamani!

Wielu z nas zastanawia się jak kształtować będzie się pogoda podczas tegorocznego lata. Prognoza przedstawiona przez synoptyków jest niepokojąca.

Mnóstwo Polaków z niecierpliwością czeka na nadchodzące lato. Wielu ma nadzieję, że pogoda będzie przychylna i jakoś zrekompensuje nam przykry czas pandemii koronawirusa. Prognoza synoptyków na lato 2020 jest dość niepokojąca.

 

ZOBACZ TAKŻE: Dodatkowe 1500 zł dla Polaków! Ministerstwo rozwoju przyjęło projekt ustawy

 

Amerykańscy meteorolodzy z portalu AccuWeather, Tyler Roys i Alan Reppert, przedstawili prognozę na lato 2020. Ujęto w niej nie tylko Polskę ale i całą Europę. Jak się okazuje – miesiące wakacyjne będą niezwykle upalne. Co za tym idzie – w Polsce mogą wystąpić bardzo gwałtowne i niebezpieczne burze. Pogoda na zachodzie będzie natomiast kompletnie inna niż na wschodzie.

 

Lato 2020- prognoza pogody, którą opublikowali amerykańscy synoptycy

Na zachodzie Polski w lipcu i na początku sierpnia będzie występować silny wiatr oraz niszczycielski grad. Mogą pojawić się trąby powietrzne a także obfite opady, które mogą nieść  za sobą nawet podtopienia. Sytuacja na wschodzie kraju kształtować się będzie zupełnie inaczej. Tam, wysokie temperatury naprawdę dadzą w kość. Co za tym idzie – istnieje prawdopodobieństwo pojawienia się ogromnych suszy i pożarów.

 

Niepokojące wieści dla rolników

Prognoza amerykańskich synoptyków martwi przede wszystkim polskich rolników. Obecnie zmagają się oni ze skutkami suszy. Podliczyli straty, a nadchodzące lato przyniesie im jeszcze jedno uderzenie gorąca.

 

Lato 2020 może być szczególnie niebezpieczne również dla seniorów. Przy upałach bardzo łatwo o udar mózgu i ogólne wycieńczenie organizmu.

 

Komentarze