Dlaczego Adam Małysz ma tylko jedno dziecko? „wymknęło nam się to spod kontroli”

Adam Małysz (46 l.) i Izabela Małysz są rodzicami Karoliny Małysz. I choć od 1997 roku tworzą szczęśliwe małżeństwo, to nie zdecydowali się na drugie, czy trzecie dziecko. Dlaczego tak się stało?

W ostatnim czasie Adam Małysz obiecał swoim fanom odpowiedzieć na nurtujące ich pytania, dotyczące jego życia i kariery. Jedno z nich dotyczyło potomstwa.

 

https://www.instagram.com/adammalyszofficial/

 

Karolina Małysz urodziła się w 1997 roku i obecnie jest już dorosła. W 2021 roku poślubiła Kamila Czyża, młoda kobieta jest też aktywna zawodowo. Nie poszła jednak w ślady rodziców, bo nie czuje się osobą medialną.

 

Dlaczego jednak Małyszowie nie zdecydowali się na kolejne dziecko? Jak przyznał skoczek, chodziło o jego zaangażowanie w sport:

 

Jeśli jest się człowiekiem, którego wiecznie nie ma w domu, to ciężko jest myśleć o większej rodzinie. Gdy urodziła się Karolina, to rozmawialiśmy z żoną, że drugie dziecko dopiero wtedy, gdy skończę karierę i będę częściej w domu, żeby móc więcej pomagać…

 

Ale trochę wymknęło nam się to spod kontroli. Karierę zakończyłem później, niż na początku myśleliśmy, a później jeszcze przez 6 lat uczestniczyłem w rajdach samochodowych.

 

Na koniec dodał jeszcze, że choć ma jedno dziecko, to bardzo kochane:

 

Z drugiej strony, JEDNO, ale KOCHANE 🥰

 

Warto jednak zauważyć, że obecnie kobiety coraz później rodzą dzieci. Izabela Małysz ma obecnie 45 lat, a znane są przypadki ciąż w takim właśnie wieku. Może więc jeszcze wszystko przed Małyszami?

 

Smutne dziecko? Tak Rutkowski junior bawił się na urodzinach za 100 tys. zł.!

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Adam Małysz (@adammalyszofficial)

Komentarze