III WOJNA ŚWIATOWA. Jackowski nie ma dobrych wiadomości: „Jeśli dojdzie od ataku, Polska…”

Sytuacja na Bliskim Wschodzie zaognia się z dnia na dzień, wręcz z godziny na godzinę. Kończą się właśnie uroczystości żałobne po irańskim generale Kasemie Sulejmanim. A to oznacza, że Iran będzie mógł przejść do realizacji zapowiadanej zemsty. Jasnowidz Krzysztof Jackowski już od dawna przewidywał taki obrót wypadków. Jaką rolę w nadciągającej być może wojnie odegra Polska? 

Krzysztof Jackowski wielokrotnie prognozował w sprawach Bliskiego Wschodu. Napięcie na linii Waszyngton-Teheran trwa od wielu lat. Pierwszym symptomem ostrzegającym o możliwości rychłego konfliktu było rozpoczęcie prac nad bronią jądrową przez Iran. Potem kraj ten zaangażował się bardzo mocno w wojny z ISIS w Syrii i Iraku, oraz wsparł stronnictwo Houtich w Jemenie walczące z Arabią Saudyjską – sojusznikiem USA. Irak de facto wpadł w irańską strefę wpływów, a to jeszcze bardziej osłabiło pozycję USA w regionie. Architektem tych poczynań był właśnie generał Kasem Sulejmani.

 

Jasnowidz Krzysztof Jackowski już przed kilkoma miesiącami ostrzegał o możliwości otwartego konfliktu zbrojnego. A co gorsza, jego wizje są bardzo czarne jeśli chodzi o losy Polski w, być może nadciągającym, globalnym konflikcie.

 

Ostatnie wzmożenie w tlącym się konflikcie amerykańsko-irańskim rozpoczęło się po ataku tłumu protestujących na amerykańską ambasadę w Bagdadzie. Stany oskarżyły o inspirowanie ataku Iran i w ramach zemsty postanowiły dokonać zamachu na Kasema Sulejmaniego. Właściwie druga osoba w irańskiej polityce została zamordowana w ataku rakietowym przeprowadzonym przy pomocy dronów.

 

ZOBACZ TEŻ: Makabra w HOSPICJUM w Chojnicach. Ludzie PŁONĘLI żywcem!

 

Polska włączy się do wojny?

 

Jasnowidz Krzysztof Jackowski już kilka miesięcy temu zapowiadał, że w najbliższym czasie może dojść do eskalacji w Zatoce Perskiej. Jego przepowiednia nie ominęła też Polski, która jego zdaniem w tym konflikcie odegra rolę.

 

Dziwna rzecz. Kojarzy mi się defilada. Jakieś święto narodowe w jakimś kraju – i uwaga – w trakcie tej defilady coś się stanie, coś się zacznie. Iran będzie zaatakowany z dwóch stron na raz. Wstaniemy rano i dowiemy się, że Iran został zaatakowany. (…) Jeżeli dojdzie do ataku na Iran, Polska bardzo się zaangażuje w ten atak

 

– powiedział jasnowidz Jackowski w filmie opublikowanym 27 czerwca 2019 roku, a więc pół roku przez wydarzeniami, które opisujemy! 

 

Jak na razie Polska na szczęście nie zaangażowała się w konflikt. Ale polscy żołnierze znajdują się w Iraku, tak więc mogą stać się nawet przypadkowymi ofiarami ataków na siły amerykańskie. A te niemal na pewno nastąpią. Jednak raczej nie dokona ich sam Iran, a podległe mu bojówki. Być może obok Stanów Zjednoczonych na cel zostaną wzięte cele w Arabii Saudyjskiej, która już wielokrotnie i często skutecznie była atakowana z terytorium Jemenu.

 Komentarze