Smutne wieści na temat Agenta Tomka! Były poseł (…)!

Tomasz Kaczmarek znany jako agent CBA Tomek nie ma ostatnio szczęścia. Były poseł PiS nie tak dawno temu otworzył włoską restaurację na malowniczych Mazurach. Niestety nie mamy dobrych wieści na ten temat, ponieważ według ustaleń dziennikarzy „Faktu” lokal już nie działa!

Były poseł i agent CBA otworzył lokal na terenie dawnego kasyna wojskowego na peryferiach Olsztyna. O tym, że to dobre miejsce na rozkręcenie prężnego biznesu gastronomicznego przekonywała go sama Magda Gessler. Znana restauratorka miała udzielić Kaczmarkowi wielu pomocnych wskazówek. Niestety po kilku miesiącach działania lokal przestał funkcjonować, co dla „Faktu” skomentowała sama Magda Gessler. „Ściągnąć ludzi na odludzie można, ale trzeba im zaoferować wyjątkowe smaki. Jeśli ktoś ma takie problemy, to dzwoni do „Kuchennych rewolucji” i ja rozwiązuję takie sprawy. Szkoda, że agent Tomek tego nie zrobił”.

 

 

ZOBACZ:SZOK! Magda Gessler w przeszłości randkowała z…TYM AKTOREM!

 

 

Co mogło przestraszyć potencjalnych klientów lokalu prowadzonego przez Tomasza Kaczmarka, prawdopodobnie ceny. Z ustaleń dziennikarskiego śledztwa wynika, że było tam dość drogo. Za sam makaron ze szpinakiem w restauracji byłego agenta Tomka trzeba było zapłacić ok. 25 złotych. Kaczmarek nie wydał komunikatu, co tak naprawdę doprowadziło do upadku jego lokalu i nie chce tego zdradzać. Obecnie w miejscu, w którym jeszcze niedawno działał lokal otworzono centrum rehabilitacji, które prowadzi była współpracownica byłego agenta CBA, Barbawa W.

 

ZOBACZ TAKŻE:CHCESZ MIEĆ UDANY SEKS? Koniecznie przeczytaj 9 porad żywieniowych MAGDY GESSLER

 

źródła: fakt.pl, foto: youtube.com

Komentarze