40-letnia Alicja Bachleda-Curuś ukończyła kolejne STUDIA! Jaki kierunek tym razem?

40-letnia Alicja Bachleda-Curuś w Polsce kojarzona jest przede wszystkim z rolą Zosi w „Panu Tadeuszu” z 1999 roku. W kilka lat później aktorka wyprowadziła się do Stanów Zjednoczonych i występuje przede wszystkim w amerykańskich produkcjach.

Alicja Bachleda-Curuś to przede wszystkim aktorka, jak się jednak okazuje, nie stroni od stałej edukacji. Właśnie pochwaliła się ukończeniem kolejnych studiów.

 

https://www.instagram.com/alicjabc/

 

Najpierw Bachleda-Curuś studiowała iberystykę i kulturoznawstwo na Uniwersytecie Jagiellońskim. Studia te jednak przerwała i podobnie było z psychologią na Uniwersytecie Kalifornijskim. Ukończyła natomiast Lee Strasberg Theatre and Film Institute w Nowym Jorku, a w 2021 historię sztuki na Uniwersytecie Kalifornijskim.

 

Jednak to nie koniec, bo aktorka pochwaliła się kolejnym kierunkiem studiów. Jak napisała, miniony tydzień był dla niej szczególny z powodu urodzin (urodziła się 12 maja 1983 r.) oraz uzyskanego absolutorium.

 

Co to był za tydzień! (Potrzebowałam trochę czasu, żeby to wszystko ogarnąć!) Moje ukończenie studiów, niespodziewana wizyta mojego drogiego przyjaciela z Polski i wyjątkowe urodziny😎 wypełnione cudownymi kobietami! Jestem bardzo szczęśliwa!!! ❤️✨

 

Jaki kierunek tym razem ukończyła Alicja? Jak na razie aktorka nie zdradziła kierunku swoich studiów. Wiadomo jednak, że studiowała na Arizona State University.

 

>>>Komunię córki urządziła w Pałacu. Ile Małgosia Socha zapłaciła za przyjęcie?

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Alicja Bachleda (@alicjabc)

Komentarze