Komunię córki urządziła w Pałacu. Ile Małgosia Socha zapłaciła za przyjęcie?

Małgosia Socha (43 l.) i Krzysztof Wiśniewski są rodzicami trójki dzieci – Zofii (ur. 2013), Barbary (ur. 2017) i Stanisława (ur. 2018). Jeszcze do niedawna aktorka nie pokazywała twarzy dzieci, teraz pokazała nawet zdjęcia z komunii.

Na zdjęciach opublikowanych na instagramie zobaczyć możemy całą rodzinę, a także samą aktorkę z córką. Z kolei z instasory możemy się dowiedzieć, że Małgorzata Socha przyjęcie komunijne urządziła w Pałacu.

 

https://www.instagram.com/malgosia_socha/

 

W ostatnim czasie w kontekście komunii słyszy się o przeroście formy nad treścią. Sukienki komunijne dziewczynek przypominają suknie ślubne, a przyjęcia przeradzają się w mini-wesela.

Jeśli chodzi o Zosię, to uwagę zwraca to, że dziewczynka ma dwie sukienki. Pierwsza jest typowo komunijna, druga – na przyjęcie. Obydwie są eleganckie, stylowe, ale też skromne i nie przerysowane.

 

https://www.instagram.com/malgosia_socha/

 

Przyjęcie komunijne natomiast, Małgosia Socha urządziła córce w Pałacu Rozalin.

 

Zespół pałacowo – parkowy w Rozalinie to dawna posiadłość Rozalii z książąt Lubomirskich Rzewuskiej. Dzisiaj, po ponad 150 latach, otwiera dla Ciebie swoje podwoje. (…)

 

To połączenie elegancji i klasyki. Obecnie w Rozalinie organizujemy wyjątkowe przyjęcia weselne, spotkania rodzinne i biznesowe, niestandardowe eventy, a także szkolenia i konferencje.

– czytamy na stronie obiektu.

 

Jak informuje Plotek, ceny za przyjęcia w Pałacu Rozalin to wydatek kilkuset złotych od osoby:

 

Wesele w pałacyku wycenia się na nawet 700-800 złotych od osoby. Choć za „talerzyk” podczas organizacji komunii zwykle należy zapłacić mniej, wciąż jest to kwota kilkuset złotych. Małgorzata Socha podzieliła się zdjęciami z przyjęcia na swoim profilu w mediach społecznościowych. Na ujęciach widać ekskluzywny wystrój i suto zastawione stoły.

 

Ile zapłaciła Małgosia Socha za przyjęcie komunijne córki? Tego konkretnie nie podano, bo z pewnością cena zależała od ilości i rodzaju zamówionych dań. Domyślać się jednak można, że był to koszt od 200-300 zł. w górę.

 

>>>Tomasz Kammel planuje odejście z TVP? Powiedział KIEDY to zrobi!

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Małgorzata Socha (@malgosia_socha)

Komentarze