Alżbeta Lenska w żałobie! STRACIŁA UKOCHANEGO…

Alżbeta Lenska to polska aktorka filmowa, telewizyjna i teatralna, która dwa lata temu przeszła bardzo poważną operację. W jej głowie pękł wówczas tętniak. Bliscy drżeli o jej zdrowie. Okazuje się, że w życiu aktorki wydarzyła się kolejna tragedia. Kilka dni temu straciła ukochanego kuzyna Marka.

Alżbeta Lenska w żałobie! STRACIŁA UKOCHANEGO KUZYNA! 
Aktorka w 2018 roku w ciężkim stanie trafiła do szpitala z pękniętym tętniakiem. Prosto z teatru, w którym grała przewieziono ją do najbliższej placówki medycznej. Wymagana była specjalistyczna operacja. Żona Rafała Cieszyńskiego może mówić o prawdziwym cudzie, ponieważ aktorce udało się wrócić do zdrowia. Niestety, w jej życiu pojawiły się kolejne problemy. 

Za pośrednictwem mediów społecznościowych Alżbeta Lenska podzieliła się bardzo osobistym i smutnym wyznaniem, w którym opowiedziała o śmierci bliskiej osoby.

Mój kuzyn Marek, ten przystojniak na zdjęciu, zawsze był aniołem chodzącym po ziemi. Miałam szczęście wychować się z tym cudnym, niesamowicie mądrym człowiekiem. To On zawsze martwił się o mnie, sprawdzał jak się czuję i dawał wskazówki jak cieszyć się życiem. Pisał listy na pięknym papierze, cenił każdą chwilę i pięknym głosem opowiadał wspaniałe historie – tak swój wpis rozpoczęła aktorka. 
We wpisie wspomniała także o tym, że kuzyn bardzo przejął się jej losem, gdy w jej głowie pękł tętniak. Nie sądziła, że jakiś czas później rodzina będzie musiała pożegnać ukochanego Marka.
Po tym co mi się stało przyjechał bez mrugnięcia okiem aby upewnić się, że na pewno żyję. Zapewniałam go, że wszystko będzie dobrze i nie ma czym się martwić. Nie potrafię zrozumieć jednak nadal dlaczego życie pisze swoje scenariusze i nie konsultując się z nikim zabrało parę dni temu akurat Jego…tak bardzo anioły za Nim tęskniły? Mam nadzieję, że to właśnie był powód…oby przyjęły go u siebie z otwartymi skrzydłami – dodaje żona Cieszyńskiego. 
Bardzo nam przykro z powodu straty przez aktorkę bliskiej osoby. 
Zdjęcie: Youtube

Komentarze