Anna Lewandowska w szczerym wyznaniu! CHODZI O CIĄŻĘ…

Anna Lewandowska to jedna z najpopularniejszych trenerek personalnych w Polsce, która z powodzeniem prowadzi bloga „Healthy Plan by Ann”. Prywatnie, żona Roberta Lewandowskiego i mama małej Klary. 

 

 

Anna Lewandowska i jej mąż Robert wkrótce powitają na świecie swoje kolejne dziecko. Obecnie Ania jest już w ósmym miesiącu ciąży.

 

 

 

W rozmowie z redaktorką Agnieszką Wesołowską, żona napastnika Bayernu Monachium wspominała swoją pierwszą ciążę.

 

 

 

To był najpiękniejszy okres w moim życiu. Ciąża była wyczekana i wypielęgnowana. Przygotowywałam się do niej. Byłam bardzo świadoma swojego ciała przez cały ten okres. Ludzie mówili: jak Ty dobrze wyglądasz, masz tylko brzuszek. Ale to nie był przypadek, to była praca. Bardzo o siebie dbałam, miałam świadomość, że największym prezentem, jaki mogę dać mojemu dziecku, to zdrowie. Jadłam więc bardzo zdrowo, odżywczo i dużo, ale z głową. Pochodzę z katolickiej rodziny, moja mama jak się dowiedziała, że jest ze mną w ciąży, od samego początku modliła się – przyznała Ania.

 

 

 

 

Żona Lewandowskiego nie ukrywa, że córeczka wpłynęła na relację rodziców. Zdaniem trenerki, Klara wydobyła z Ani i Roberta ogromne podkłady miłości, umocniła więzi rodzinne. A jak przebiegał sam poród?

 

 

 

Rodziłam naturalnie. Sam poród był bardzo trudny. Moja mama była z nami cały czas na telefonie, czuła mnie bardzo mocno, wspierała mentalnie. To było dla mnie bardzo ważne(…)To było coś niesamowitego. Tak się cieszyłam, że ją mam! Przytulałam ją, kangurowałam, później to samo robił Robert.wyznaje Lewandowska.

 

 

Sprawdź także: Klaudia El Dursi NAGO w wannie! Odważnie?

 

Komentarze