Antoni Macierewicz specjalistą od horrorów? „Wykształcenie filmowe …”

Macierewicz

Antoni Macierewicz nie przestaje zadziwiać Polaków. Były minister obrony narodowej, wojownik o prawdę smoleńską dziś zabiera głos w sprawie horrorów!

 

W udzielonym wywiadzie dla Telewizji Republika Antoni Macierewicz, czyli jeden z filarów Prawa i Sprawiedliwości, wypowiedział się na temat Rosji. A mówiąc konkretniej o polityce Putina i jego „kłamliwej historii”. Wieszczy, że sytuacja z Federacją Rosyjską może być bardzo napięta – co, jak nazwał, może być prawdziwym horrorem.

 

Według Macierewicza: „Świetnie, że jest NATO, że mamy sojusz z USA, ale to nie jest wystarczające. Ta sprawa pokazuje, że sytuacje mogą być bardzo trudne. I nie jest to film scence fiction, to wygląda na horror„. Jak dodawał były minister w Telewizji Republika:

 

Musimy mieć zdolność walki w wymiarze politycznym, informacyjno-propagandowym oraz militarnym i gospodarczym. To są wyzwania, które powinny być wstrząsem dla Polski. To też kwestie dramatu smoleńskiego. Został on w mediach publicznych wyeliminowany, a skutki kal widać, są takie, że niektórzy politycy zaczynają uważać, że to nie ma znaczenia. Fałszerze dokumentów są takimi politykami jak wszyscy inni, należy ich traktować jako kolegów i partnerów do dalszych działań

 

Macierewicz dodał, że nasz kraj powinien stawić jasny opór przeciw zakłamywaniu historii przez Kreml. Mówił:

 

Polska musi podejmować długofalową, trwałą politykę politykę, a nie od wydarzenia do wydarzenia. Niestety reagujemy reaktywnie. Z przykrością to mówię, ale to, co czyni IPN, Instytut Historii PAN… to coś niebywałego. Poziom reakcji jest niewspółmierny do wydarzenia i do konsekwencji

 

 

ZOBACZ: Wyciekły tragiczne informacje z planu serialu „Klan”! Wyszło na jaw, że …

 

Po wypowiedzi Macierewicza posypało się wiele komentarzy. Internauci pisali: „Jak dobrze, że pan jest. Tylko w panu jest nasza nadzieja!”, „Antiono, nie wiedział, że ty specjalista od filmów jesteś! Wykształcenie filmowe to gdzie zdobyłeś? Chyba w Toruniu u ojca Tadiego”.

 

Źródło: Super Express

 

CZYTAJ TEŻ: Facebook: wyciekły dane setek milionów osób. Thunenberg i Macierewicz nie prowadzą swoich profiliKomentarze