Co dalej ze Światem Według Kiepskich? Czy Arnold Boczek powróci?

Pod koniec pażdziernika wszystkich telewidzów zmroziła informacja o śmierci lubianego Dariusza Gnatowskiego. Teraz ekipa filmowa szuka jego następcy. Czy jednak ktoś będzię w stanie zagrać Boczka?

Dariusz Gnatowski ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Z sitcomem „Świat według Kiepskich” związany był od 1999. Z pewnością jest to jego najlepsza rola w karierze, dobroduszny charakter aktora pasował idealnie do roli Arnolda Boczka. Przed producentami stoi teraz ogromne wyzwanie, z nieoficjalnych żródeł wiemy, że są już kierowane zapytania do potencjalnych spadkobierców Gnatowskiego. To czy zgodzą się zagrać w serialu będzie rzutować na pojawienie sie nowych epizodów sitcomu.

Wielu fanów zastanawia się kto zagra ich ulubioną postać, według Super Expressu do roli przymierzany jest Witold Wieliński. Widzowie kojarzą go z takich seriali jak „Echo serca” czy „Pierwsza miłość”. Kolejnymi aktorami, których producenci widzą w roli Boczka jest Cezary Żak lub Michał Piela. Czy wójt z rancza lub sandomierski policjant to dobre osoby to zagrania mieszkańca kamienicy przy ulicy Ćwiartki 3/4? Nad tym pytaniem głowią sie internauci na fanpagach poświęconych serialowi.

Niewątpliwie jednak, brak odpowiedniego aktora, może spowodować zakończenie emisji sitcomu „Świat według Kiepskich”. Z pewnością byłby to koniec pewnej epoki w historii polskiej telewizji. Polski „Świat według Bundych” przecież od lat bawi kolejne pokolenia Polaków.Komentarze