Azjata zarezerwował prawie 2000 miejsc na stadionie, a później JE ANULOWAŁ !

Azjata zarezerwował prawie 2000 miejsc na stadionie, a później JE ANULOWAŁ ! Motywacje mężczyzny były silniejsze od zdrowego rozsądku. Teraz będzie musiał słono zapłacić za ten przekręt!

 

Azjata zarezerwował prawie 2000 miejsc na stadionie, a później ANULOWAŁ REZERWACJĘ! 

 

41-letni Kiyoshi Shibamura jest niezwykle pomysłowy i przebiegły. Azjata chciał obejrzeć 2 rozgrywki drużyn z japońskiej ligi baseballa, ale nie miał zamiaru siedzieć obok innych ludzi. 10 września zarezerwował w sumie 1873 miejsc na mecze Orix Buffaloes i SoftBank Hawks. Niedługo przed rozgrywkami anulował rezerwacje. 

 

 

 

41-letni Kiyoshi Shibamura zostanie za swoje zachowanie pociągnięty do odpowiedzialności karnej. 

 

 

 

Drużyna Buffaloes pozwała mężczyznę, ponieważ w związku z anulowaniem rezerwacji, poniosła ogromne straty wycenione na 11 milionów jenów (ok. 420 tysięcy złotych)! 11 marca Shibamura został aresztowany. 

 

 

Według funkcjonariuszy policji mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czynu.

 

 

 

„Chciałem oglądać grę wygodnie bez ludzi w pobliżu. W pewien sposób chciałem też zwrócić na siebie uwagę i wyróżnić się w telewizji. Plan zadziałał, niestety muszę teraz wziąć za to odpowiedzialność” – miał powiedzieć do policjantów 41-latek.

 

 

 

 

Internauci są zszokowani zachowaniem mężczyzny. Na zagranicznym portalu znalazło się mnóstwo komentarzy, w których użytkownicy sieci odnieśli się do przestępstwa.

 

 

„Nie za dobrze to przemyślał, prawda?”

„Zachował się naprawdę głupio. Teraz będzie musiał za to zapłacić”,

„Nie żal mi go”,

„Popełnił przestępstwo, aby wyróżnić się w telewizji? Jest geniuszem ”,

„Cieszę się, że go złapali. Może według niektórych to nie jest poważne przestępstwo, ale te małe rzeczy wpływają na społeczeństwo…”

 

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Striptizerkom zamknięto klub przez COVID-19! Teraz pracują jako…

Zdjęcie: YoutubeKomentarze