Bardzo szczere wyznanie Katarzyny Dowbor! Fani byli poruszeni!

Katarzyna Dowbor zabrała głos w bardzo ważnej sprawie. To wyznanie jest szczere i strasznie poruszyło fanów prezenterki. O co chodzi?

Katarzyna wypowiedziała się na temat ostatnich wydarzeń w kraju. Chodzi o protesty po decyzji Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji. Co napisała prezenterka?

– Jestem dojrzałą kobietą, która wiele w życiu przeszła. I wydawałoby się, że te ostatnie wydarzenia, które dzieją się w naszym kraju nie dotyczą mnie, bo nie mogę mieć już dzieci. Jednak dotyczą! Bo jestem kobietą i matką. Matką, która wie, co to znaczy radość, gdy urodzi się zdrowie dziecko. I straszne jest dla mnie to, co czują kobiety, które muszą podejmować tak trudne decyzje i doświadczać takiego cierpienia. W takich sytuacjach powinno się wspierać kobiety i pomagać im. A niestety one zostają później same, bez wsparcia ze swoimi cierpiącymi niepełnosprawnymi dziećmi… Boli mnie to – stwierdziła.

Do wpisu dołączyła archiwalne zdjęcie, na którym trzyma na rękach swojego syna. Fotografia jest niezwykle poruszająca. Z oczu Katarzyny bije wielka miłość i troska.

Fani poprali stanowisko swojej idolki. Uważają, że ma absolutną rację w tej sprawie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Jestem dojrzałą kobietą, która wiele w życiu przeszła. I wydawałoby się, że te ostatnie wydarzenia, które dzieją się w naszym kraju nie dotyczą mnie, bo nie mogę mieć już dzieci. Jednak dotyczą! Bo jestem kobietą i matką. Matką, która wie, co to znaczy radość, gdy urodzi się zdrowie dziecko. I straszne jest dla mnie to, co czują kobiety, które muszą podejmować tak trudne decyzje i doświadczać takiego cierpienia. W takich sytuacjach powinno się wspierać kobiety i pomagać im. A niestety one zostają później same, bez wsparcia ze swoimi cierpiącymi niepełnosprawnymi dziećmi… Boli mnie to. . . #strajkkobiet #wspieram #kobieta #matka #katarzynadowbor . . Fot. Mój Tata

Post udostępniony przez Katarzyna Dowbor (@katarzyna_dowbor_official)


Co napisali internauci?

Dokładnie, zamiast zakazywać aborcji powinno pomagać się matkom dzieci niepełnosprawnych mentalnie i materialnie, tak aby nie musiały się martwić o to, czy wystarczy im pieniędzy do kolejnego miesiąca ❤️

Wierze ze jeszcze wyjdziemy z tego silniejsze! KOCHAM!

Nie jesteśmy przedmiotami ani zabawkami aby Nas skazywać na coś takiego!!!! Bardzo pięknie napisane. Pozdrawiam!!!

Całkowicie popieram. Te matki są odcięte od świata, wyizolowane, skazane same na siebie bo bardzo często ich mężowie bądź partnerzy odchodzą nie mogąc udźwignąć niepełnosprawności swojego dziecka 😥

Niestety, po wyroku Trybunału Konstytucyjnego kobiety decyzji już nie podejmują. Takie prawo zostało im odebrane. I mnie to boli dużo bardziej, ponieważ kobiecie są zabierane prawa obywatelskie. Kłaniam serdecznie z Litwy.

Fot. Instagram

Katarzyna Dowbor ukończyła studia na Uniwersytecie Warszawskim. Od 1983 do 2013 była związana z TVP, gdzie prowadziła m.in. „Pytanie na śniadanie”, „Ogrodową Dowborową” i „Szczęśliwą 13-tkę”. Od września 2013 roku w Polsacie jest gospodynią programu „Nasz nowy dom”.

Ma syna Macieja i córkę Marię.

Zobacz także: Natasza Urbańska w staniku! Tak właśnie rozgrzewa się fanów!

Fot. InstagramKomentarze